Zawieszki na alkohol weselny

Zawieszki na alkohol weselny

Na większości wesel dostępny jest alkohol. Zazwyczaj jest to wódka weselna. Para młoda przy organizowaniu swojego wesela kupuje także zawieszki lub naklejki właśnie na alkohol weselny. Takie rzeczy dostępne są w sklepach z dekoracjami typu balony, zaproszenia ślubne oraz tym podobnymi. Bardzo często takie etykietki możemy zamówić na specjalne życzenie. Od tego są najlepsze firmy, które zajmują się produkcją zaproszenie, podziękowań czy właśnie etykiet na alkohol.

Niebanalne zawieszki i naklejki na butelkę

nietuzinkowe etykiety na wódkę weselnąJeśli chociaż raz byliśmy na weselu, na którym był alkohol to widzieliśmy jak jest on przystrojone. Właśnie tak możemy powiedzieć, że butelkę z alkoholem para młoda w jakimś stopniu przystraja. Może to być etykietka, naklejka czy chociażby zawieszka. Takie nietuzinkowe etykiety na wódkę weselną kupimy w sklepach papierniczych. Oczywiście będą to Zawieszki z ogólnymi napisami. Jeśli natomiast chcemy coś bardziej spersonalizowanego to możemy zamówić Zawieszki specjalnie dla nas. Bardzo często para młoda prosi o wykonanie właśnie zawieszek np. ze swoimi inicjałami lub imionami. Zazwyczaj są to zawieszki w jasnych barwach np. w kolorze białym lub srebrnym. Jeśli natomiast wesele ma jakiś motyw przewodni którym jest załóżmy kolor fioletowy to takie zawieszki mogą być w tym kolorze. Jeśli natomiast nasze całe wesele jest położone na styl boho pos pewnością zawieszki też będą bardziej takie rustykalne np. z tiulowej koronki. Oczywiście różnych wzorów i kolorów, modeli na wielu stronach internetowych jest bardzo dużo. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zazwyczaj pary młode kupują winietki lub zawieszki przy kupowaniu innych dekoracji lub podziękowań dał gości weselnych za przybycie.

Bardzo dużo par młodych ma na swoim weselu alkohol. Zawsze starają się przyozdobić go jakąś ładną winietką. Na nich są zazwyczaj wypisane śmieszne wierszyki, które goście często zabierają ze sobą do domu. Jeśli para młoda rozdaje po weselu alkohol to taka winietka przypomina gościom od kogo dostali taką butelkę. Wszystkie naklejki gotowe znajdziemy w sklepach z dekoracjami urodzinowymi i weselnymi. Jednakże jeśli para młoda chce coś typowo dla siebie to może zamówić takie na różnych stronach internetowych, które mają w sprzedaży akcesoria weselne.