Zamówiliśmy fotografię niemowlęcą dla naszego synka

Zamówiliśmy fotografię niemowlęcą dla naszego synka

Kiedy nasz synek miał kilka miesięcy to postanowiliśmy uwiecznić to na specjalnie wykonanych zdjęciach. Od urodzenia towarzyszyliśmy naszemu maleństwu z aparatem i zrobiliśmy mu tysiące pięknych zdjęć. Ale pomyśleliśmy, że fajnie byłoby skorzystać z usług profesjonalnego fotografa. Zamówiliśmy więc sesję fotograficzną dla naszego niemowlaka.

Pani fotograf miała ze sobą scenografię

fotografia niemowlęca ząbkiDo zrobienia sesji zdjęciowej naszego maleństwa zaprosiliśmy znajomą, która akurat zaczynała swoją działalność w tym zakresie. Przyjechała do Nas z kompletnym sprzętem fotograficznym. Miała również odpowiednią scenografię i akcesoria do sesji zdjęciowej. Nie wiem czy nasz niemowlaczek był zadowolony z udziału w tej sesji, ale zdjęcia wyszły naprawdę cudowne. Do tej pory cudownie jest otworzyć album ze zdjęciami i przypomnieć sobie jak to było, kiedy nasz synek miał kilka miesięcy. Dzisiaj ma już prawie siedem lat, więc można na zdjęciach zobaczyć jak bardzo nasze maleństwo urosło. Wszyscy świeżo upieczeni rodzice powinni zastanowić się nad zorganizowaniem takiej sesji. Nasza znajoma cały czas działa w branży fotograficznej, a fotografia niemowlęca Ząbki to nie tylko jej pasja, ale również sposób na życie. Sesję niemowlęcą można wykonać w domu, więc nie trzeba się nigdzie z małym dzieckiem fatygować. A wiadomo, że maluszek w swoim własnym domu będzie czuł się najbezpieczniej. A samopoczucie dziecka ma duży wpływ na powodzenie całej sesji zdjęciowej.

Sesja zdjęciowa dla niemowlaczków to oferta profesjonalnych fotografów. Większość z nich posiada kompletną scenografię, którą można ustawić w dowolnym pomieszczeniu. Dlatego też fotografa na sesję dla maluszka można zaprosić do domu. Tak jest najlepiej i najwygodniej – zarówno dla maleństwa jak i dla rodziców. Często całą sytuacją lekko speszonych.