Zakup narożnika do niewielkiego salonu

Zakup narożnika do niewielkiego salonu

W końcu postanowiliśmy zmienić nasze mieszkanie na takie, które znajduje się w bardziej dogodnym dla nas miejscu. Zależało nam na tym, aby ta lokalizacja umożliwiała lepszy dojazd do naszych miejsc pracy. Znaleźliśmy takie mieszkanie, jednak wymagało ono niewielkiego remontu oraz wymiany mebli na nowe. Chcieliśmy, aby stało się bardziej przestronne, ponieważ nie jest ono zbyt duże.

Niewielki narożnik do salonu

mini narożnikNajbardziej zależało nam na tym, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Kosztowało nas to jednak trochę wysiłku, ponieważ niewielka powierzchnia mieszkania była utrudnieniem. Na szczęście nam się udało, a efekt końcowy bardzo nam się podoba. Na samym początku wymieniliśmy meble kuchenne. Chcieliśmy, aby nowe były wykonane według naszego projektu, aby całkowicie spełniały nasze oczekiwania oraz potrzeby. Urządziliśmy kuchnię w dość nowoczesnym stylu. Wcześniej to salon był połączony z jadalnią, postanowiliśmy jednak przenieść stół oraz krzesła do kuchni. Na co dzień zasiadamy przy stole we dwoje, więc nie potrzebujemy zbyt wiele miejsca – wystarczył niewielki stół, w dodatku ustawiony pod ścianą dla oszczędności miejsca. Na koniec zostawiliśmy sobie do urządzenia salon. To pomieszczenie, w którym najczęściej siadamy ze znajomymi, którzy nas odwiedzają. Zdecydowaliśmy się ustawić w tym pokoju mini narożnik, który pozwolił na doskonałe wykorzystanie miejsca.

Oprócz narożnika w salonie stanął jeszcze niski stolik oraz szafka z telewizorem. Pomieszczenie to jest miejscem, w którym najczęściej relaksujemy się po ciężkim dniu lub spędzamy miło czas ze znajomymi lub członkami rodziny, którzy wpadają z wizytą. Dlatego zależało nam na tym, aby nasz salon był wygodny oraz funkcjonalny, pomimo tego, że jest niezbyt duży.