Zabawa multi parkingiem od Wadera

Zabawa multi parkingiem od Wadera

Zbliżały się trzecie urodziny naszego syna. Zaczęliśmy się zastanawiać co mu kupić w prezencie. Braliśmy pod uwagę zabawki edukacyjne, ale przede wszystkim bezpieczne dla małego dziecka. W końcu nasz wybór padł na markę Wader, która jest w stu procentach polska.

Fenomen multi parkingu od Wadera

wader multi parkingNa rynku istnieją od ponad dwudziestu siedmiu lat. Mają bogate doświadczenie w produkcji zabawek dla dzieci. Jedną z popularnych zabawek tej marki jest Wader multi parking. Jest to bardzo kolorowa i atrakcyjna dla dziecka konstrukcja. My wybraliśmy akurat multi parking z kolekcji Kid Cars 3d. Trasa parkingu wynosi aż dziewięć metrów. System montażu parkingu jest bardzo prosty – metoda click-click. Jest to proste nawet dla naszego synka, który szybko opanował składanie drogi w dowolną trasę. Dzięki temu, że parking ten jest kompatybilny z pozostałymi zabawkami z tej serii będziemy mogli w przyszłości powiększać tą kolekcję. Syn bardzo się ucieszył na widok tego prezentu i zabawka ta szybko stała się jego ulubioną. Nie mamy wątpliwości, że był to dobry wybór. To za co cenię markę Wader to bezpieczeństwo produktów oraz ich wysoka jakość. Są to rzeczy na które firma zwraca mocno uwagę a klienci to doceniają. Ci najmłodsi także, ponieważ ich zabawki pobudzają kreatywność i wyobraźnię dziecka, wykształcają umiejętności manualne dziecka oraz umożliwiają integrację z rówieśnikami, ponieważ doskonale sprawdzają się w zabawach grupowych. Wader ma ponad trzysta modeli zabawek, ale większość jest ze sobą kompatybilna i to jest ich walor. My kupując multi parking tej firmy liczyliśmy na dobrą zabawę naszego dziecka i marka nas nie zawiodła. Z czystym sumieniem będę śmiało inwestować w pozostałe produkty, które się łączą z tym zestawem parkingowym. A sam parking jest naprawdę efektowny i pobudzający wyobraźnię. Istnieje wiele możliwości łączenia drogi, są dwa poziomy parkingu, różne opcje przejazdu autek, które są dołączone do zestawu. Wszystko to w pięknych barwach, co podoba się dzieciom.

Produkty firmy Wader są znane nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Ich parking dostał nagrodę w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku”. Konkurs był organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. To duże wyróżnienie dla tego parkingu. W zasadzie nagroda dla tej zabawki wcale mnie nie dziwi, bo jak pokazuje przykład mojego dziecka jest on świetny.