Wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym

Wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym

Rozwój medycyny estetycznej sprawił, że gładka, młodo wyglądająca skóra pozbawiona niedoskonałości jest dla nas na wyciągnięcie ręki nie tylko w bardzo młodym wieku. Zabiegi kosmetyczne, które mogą spowolnić procesy starzenia się i poprawić wygląd, a co za tym idzie także samopoczucie stają się coraz popularniejsze. Potencjał rynku estetycznego rośnie, a o procedurach upiększających i odmładzających wypowiada się pozytywnie coraz więcej osób.

Wypełnienie zagłębień nosowo wargowych

wypełnianie bruzd nosowo wargowychBogacenie się społeczeństwa poprzez wzrost płac w niemal każdym sektorze, a także malejący poziom bezrobocia mają pozytywny wpływ na rozwój medycyny estetycznej. Wyższy standard życia Polaków sprawił, że coraz więcej osób decyduje się na zabiegi mające na celu poprawę wyglądu, a nawet na operacje plastyczne. Nic dziwnego, niemal każdy marzy o zachowaniu młodego i świeżego wyglądu na jak najdłużej. Estetyczny wygląd to podstawa dobrego wrażenia wizualnego, a kult młodości nie jest już tematem tabu. Rośnie wiedza Polaków na temat starzenia się i dlatego coraz częściej decydują się oni na spłycanie zmarszczek, poprawę jędrności owalu twarzy a także na zyskujące na popularności wypełnianie bruzd nosowo wargowych. Zabieg ten polega na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego prowadzące od skrzydełek nosa do kącików ust. Po wstrzyknięciu zagłębienia te stają się płytsze lub całkiem wygładzone co sprawia, że twarz wygląda młodziej. Twarz hialuronowy, który nasza skóra traci z wiekiem ma właściwości wiązania wody, dzięki czemu natychmiast poprawia nawilżenie skóry. Bez kwasu hialuronowego skóra jest nie tylko sucha, ale także traci jędrność, wiotczeje i opada, co ma bardzo negatywny wpływ na wygląd twarzy. Wiek, w którym warto zdecydować się na wypełnianie bruzd nosowo wargowych to kwestia bardzo indywidualna, niektórzy owe bruzdy zaczynają dostrzegać po trzydziestym roku życia, niektórzy zaś dopiero po pięćdziesiątym.

Bruzda oraz fałd nosowo wargowy sprawia, że twarz wygląda na starszą oraz zmęczoną. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w krótkim czasie poprawi wygląd twarzy i sprawi, że będzie ona wyglądała młodo i świeżo. Zabieg ten jest bezpieczny i można go powtarzać, co w połączeniu z profilaktyką anti aging pozwoli nam zachować młody i atrakcyjny wygląd twarzy na dłużej.