Wybór obrazów młodzieżowych do pokoju

Wybór obrazów młodzieżowych do pokoju

Mój syn ma już lat 12. Nadszedł w końcu ten czas żeby zrobić rewolucje w jego pokoju. Czas najwyższy zrobić w nim miejsce na jego książki, na rozwijania jego pasji i dla kolegów, którzy często przychodzą w odwiedziny a czasem i na noc. To ważne aby stworzyć takie miejsce

, w którym wszyscy będą czuli się dobrze, i które będzie wielofunkcyjne.

Wybieramy obraz do pokoju młodzieżowego

obrazy do pokoju młodzieżowegoPo wymianie mebli na nowe: stawienie kanapy zamiast 1 osobowego łóżka i wprowadzenie biurka przyszedł czas na ozdobienie ścian. I tu pojawił się problem. Co dać na te ściany? Alfabet i Kubuś Puchatek odeszły już w niepamięć. Co by koledzy pomyśleli, to by był dopiero obciach. Jakie obrazy do pokoju młodzieżowego wybrać? Okazuje się, że wcale nie te malowane na płótnie, w pięknych ozdobnych ramach. Nijak mają się do artystycznego ładu, który panuje w pokoju nastolatka przez większą część dnia. Tu świetnie sprawdza się plakaty, ale inne te z przyrodą tylko te z kultowymi postaciami jak Elwis Preslej czy Merlin Monroe chyba że nasz dorastający młody człowiek ma inne obiekty westchnień. Jeśli ktoś lubi muzykę mogą to być plakaty ulubionego zespołu oprawione w czarne ramy albo same instrumenty muzyczne. Ja zostawiłam synowi jeden z jego pierwszych rysunków oprawiony z drewniana ramkę. zachwycony nie był dlatego powiesiłam go za drzwiami. Na ścianie znalazł się też portret syna rysowany tylko ołówkiem.

Ale prawdziwym hitem jest krajobraz księżycowy, który namalował dla niego mój brat sprejami. Duży format w czarnej ramie zawisł nad jego nowa kanapą. Pomysłów jest tak na prawdę wiele. Można wybrać abstrakcję, albo czarno białe zdjęcie z jakiegoś ważnego etapu historii czy naszego prywatnego życia. Dobrze sprawdzą się też pamiątki przywiezione z naszych rodzinnych podróży.