Wskazania do wykonania zabiegu endermologii

Wskazania do wykonania zabiegu endermologii

Cellulit i niepożądana tkanka tłuszczowa to niedoskonałości, które potrafią spędzić sen z powiek niejednej kobiecie. Walka z nimi nie zawsze jest łatwa. Dieta i aktywność fizyczna wspomaga proces usuwania tkanki tłuszczowej, jednak nie zawsze prowadzi do szczupłej sylwetki. Pomarańczowa skórka nie wygląda estetycznie, sprawia, że kobiety sięgają po różnego rodzaju kosmetyki. Ich zadaniem jest pobudzenie metabolizmu i zredukowanie niedoskonałości.

Zabieg endermologii pomaga pozbyć się cellulitu

profesjonalna endermologia - łódźNiestety one również nie zawsze działają tak, jak powinny. W takich sytuacjach warto zdecydować się na zabiegi oferowane w gabinetach medycyny estetycznej. Jednym z nich jest endermologia, która pobudza syntezę kolagenu i elastyny, korzystnie wpływa na jędrność i elastyczność skóry. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą pozbyć się cellulitu i tkanki tłuszczowej. Zabieg jest bardzo skuteczny i nieinwazyjny. Może być wykonywany na ciele oraz twarzy. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie efektu liftingu bez użycia skalpela. Metoda mechanicznej stymulacji skóry sprawdzi się u kobiet, które są niezadowolone z wyglądu swojej sylwetki. Mogą się na nią zdecydować klientki z cerą dojrzałą, które chcą poprawić jędrność skóry i zredukować zmarszczki lub pozbyć się drugiego podbródka. Specjaliści korzystają z nowoczesnych urządzeń, dzięki którym możliwa jest profesjonalna endermologia – Łódź jest miejscem, gdzie gabinetów oferujących ten wyjątkowo skuteczny zabieg nie brakuje. Metoda ta polega na masażu podciśnieniowym przy użyciu elektronicznie sterowanych rolek. Masują one wybrane partie ciała. Zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący, a jednocześnie bardzo skuteczny. Na metodę tę mogą zdecydować się osoby, które utraciły jędrność skóry, z ich problemem są zmarszczki zlokalizowane na twarzy, szyi lub dekolcie.

Zabieg redukuje również obrzęki pod oczami i pozbywa się drugiego podbródka. Wspomaga walkę z niepożądaną tkanką tłuszczową, cellulitem oraz bliznami. Zabiegi medycyny estetycznej są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które są niezadowolone z wyglądu swojej sylwetki. Dzięki ni, można osiągnąć pożądane efekty i poprawić wygląd skóry. Endermologia jest techniką, która może być wykonywana na różnych częściach ciała. Działa bardzo skutecznie.