Ustalenie ceny wózków transportowych

Ustalenie ceny wózków transportowych

 

Szef często miał oryginalne pomysły, które wdrażał i dzięki temu sprzedaż zawsze była na bardzo wysokim poziomie. Ja odpowiadałem za ustalanie cen na wszystkie produkty, które miały trafić do sprzedaży. Szef kupował je tanio, ale chciał też, aby ceny były na rozsądnym poziomie.

Sprzedaż wózków transportowych w dobrej cenie

wózek transportowy cenaW tym miesiącu szef poinformował mnie, że nawiązał współpracę z producentem wózków transportowych, które nabył w cenie tak niskiej, że będzie z tego spektakularny zysk. Kazał mi jednak wszystko dokładnie oszacować i musiałem wyliczyć jaka będzie za jeden wózek transportowy cena sprzedażowa. Do pracy zabrałem się natychmiast, bo wózki transportowe do sprzedaży miały trafić na początku przyszłego tygodnia. Szef do firmy sprowadził taki wózek celem prezentacji. Wyglądał bardzo nowocześnie i był funkcjonalny. Sprawdziłem oferty innych sprzedawców i już wiedziałem, że mogę ustalić nieco wyższą cenę, ponieważ wózek, który miał trafić do sprzedaży był nowoczesny i najlepszy ze wszystkich, które dostępne były na rynku. Przeanalizowałem wszystko bardzo dokładnie i w ciągu dwóch dni miałem gotowe dane dla szefa. Zanim jednak podałem mu cenę, w jakiej miał być oferowany wózek transportowy, to uzasadniłem, dlaczego właśnie taką cenę wziąłem pod uwagę. Szef słuchał mnie uważnie a na koniec mojej wypowiedzi powiedział, że jestem jego najlepszym pracownikiem. Ustalone przeze mnie ceny wózków były dobre i dzięki temu sprzedaż była na bardzo wysokim poziomie.

Nowa oferta sklepu była bardzo atrakcyjna dla klientów a i sklep zarabiał poważne pieniądze na sprzedaży wózków transportowych. Ja dostawałem dodatkową premię od każdego sprzedanego egzemplarza i zarabiałem świetnie. Mogłem w końcu pomyśleć o wycieczce zagranicznej.