Unikatowy podarunek urodzinowy z balonów

Unikatowy podarunek urodzinowy z balonów

Balony są nieodłącznym elementem urodzin i wszelkiego typu przyjęć. Obok oczywistej i tradycyjnej funkcji dekoracyjnej, posiadają jeszcze cały szereg dodatkowych zastosowań. Ostatnio modne stały się stroje karnawałowe i urodzinowe wykonywane właśnie z balonów. Z dmuchanych kształtów można wyczarować dowolne przedmioty. Dziecko z pewnością ucieszy się z unikatowego prezentu urodzinowego. Można zamówić balonowe autko, sukienkę, zwierzątko i wiele innych rzeczy. Z balonów można zbudować nawet niewielki domek, tęczę i fotelik. 

Wyjątkowa niespodzianka balonowa o różnych kształtach

unikatowy prezent balonowyWśród urodzinowych prezentów nie może zabraknąć bajkowych niespodzianek. A co jeśli zamiast klasycznych, tradycyjnych, sklepowych prezentów, wręczyć solenizantowi niebanalny, pomysłowy prezent balonowy? Można wykonać z dmuchanych kształtów dowolną rzecz. Popularne stały się postaci bohaterów bajek i komiksów. Wśród ulubionych balonowych form są dziewczęce księżniczki, np. Elsa i Anna z Krainy Lodu. Dla chłopców poleca się autka, roboty, formy nawiązujące do ulubionych gier komputerowych. Jednym słowem, z balonów można wykonać dowolną rzecz i ucieszyć takim niebanalnym upominkiem solenizanta. Dodatkowo na karnawał i poleca się stroje wykonywane z licznych drobnych balonów. Można w ten sposób wyczarować baśniową suknię dla księżniczki, strój Indianina lub robota dla chłopca. Z mniejszych baloników można złożyć pistolet, miecz lub różdżkę dla małej księżniczki. Wspaniały, unikatowy prezent balonowy jest wielobarwny i wytrzymały. Balony nie starca kształtu nawet przez kilka tygodni. Dlatego zamiast tradycyjnych, sklepowych upominków, warto zadbać o oryginalny podarunek wykonany ręcznie, na indywidualne zamówienie. Takie balonowe cuda świetnie prezentują się na urodzinowych zdjęciach. Dla dzieci będzie to wielka radość i niezapomniane przeżycie.

Szukając niebanalnego podarunku urodzinowego warto zatrzymać się przy balonowych kompozycjach. Z niewielkich, dmuchanych baloników można wykonać dowolny kształt. dla dzieci polecane są księżniczki, autka i zwierzęta. Balony świetnie spełniają swoją rolę jako niebanalne, unikatowe przebranie urodzinowe albo karnawałowe. Sukienki księżniczek można równie dobrze wykonać z powiązanych ze sobą licznych kolorowych balonów.