Tanio wynajęta hala namiotowa na imprezę

Tanio wynajęta hala namiotowa na imprezę

Zawsze jak organizowane były imprezy w mieście, to brałem w nich udział. Miałem własną knajpę z jedzeniem rzemieślniczym piwem, dlatego tego typu wydarzenia były dla mnie idealnym czasem na zarobek. Ludzie nie zwracali uwagi na ceny a ja mogłem je nieco podwyższyć i sporo zarobić.

Wynajęcie przestronnej hali namiotowej na imprezę 

hale namiotowe wynajemTym razem organizowana była bardzo duża impreza i już wiedziałem, że nieźle na tym wyjdę. Od razu zarezerwowałem sobie miejsce. Potrzebowałem go sporo, ponieważ chciałem rozstawić stoliki, żeby klienci mogli sobie usiąść i spokojnie zjeść czy się napić. Potrzebna była mi jeszcze hala namiotowa, ale własną nie dysponowałem. To nie stanowiło jednak najmniejszego problemu, ponieważ znałem firmę, która oferowała duże i tanie hale namiotowe wynajem był na korzystnych warunkach, dlatego uznałem, że warto podjąć współpracę. Wcześniej halę namiotową pożyczałem od kolegi, jednak w tym samym czasie potrzebował jej, więc musiałem poradzić sobie w inny sposób. Do firmy wynajmującej hale namiotowe udałem się zaraz, jak znalazłem więcej wolnego czasu i wszystko załatwiłem od ręki, co zdecydowanie mi pasowało. Zleciłem od razu montaż hali namiotowej na wynajętym przeze mnie terenie i nie musiałem o nic się martwić. Byłem gotowy na tak wielką imprezę a hala była w odpowiedniej wielkości. Wiedziałem, że pomieści mnóstwo gości a to rzecz jasna związane było oczywiście z zarobkami. Nie mogłem już doczekać się tego wydarzenia i byłem bardzo podekscytowany.

Na imprezę pojechało ze mną pięciu moich najlepszych pracowników. Ruch był tak duży, że ledwo wszyscy nadążali z zamówieniami. Moi ludzie jednak mieli wprawę i radzili sobie znakomicie ze wszystkim. Przez trzy dni, w czasie kiedy trwała impreza, zarobiłem krocie.