Szafki łazienkowe według indywidualnego projektu

Szafki łazienkowe według indywidualnego projektu

 

Standardowe meble, dostępne w sklepach nie zawsze odpowiadają naszym potrzebom. Wynika to głównie z tego, że producenci oferują nam standardowe wymiary takich szafek, zwykle w modułach do 10 – 15 centymetrów. Problem pojawia się w momencie, kiedy nasza łazienka jest niewymiarowa, a umieszczenie w niej szafek modułowych wygląda nieestetycznie. Zdarza się to głównie wtedy, kiedy już podczas budowy decydujemy się na wykonanie wnęk, których zadaniem jest urozmaicenie wnętrza.

Szafka na zamówienie do każdej łazienki

szafki łazienkowe na zamówienieJeśli zależy nam na tym, żeby pomimo wszystko meble wpasowywały się idealnie w powierzchnię naszej łazienki mamy dwa wyjścia. Możemy zdecydować się na zamówienie zestawu mebli pod wymiar. Wygląda to w taki sposób, że wybieramy jakieś rozwiązanie z ogólnodostępnych w sklepie, ale zaznaczając przy tym, że proponowane przez producenta wymiary nie są adekwatne do naszych potrzeb. Wiele firm posiada w ofercie przygotowanie mebli pod zamówienie. Wtedy przyjeżdża do naszego domu fachowiec, który dokonuje odpowiedniego wymierzenia wnętrza i na podstawie jego sugestii zostaje wyprodukowany nowy komplet mebli. Taka usługa jest dodatkowo płatna, jednak doskonale sprawdzi się, jeśli upatrzyliśmy sobie jakieś rozwiązanie i bardzo zależy nam na tym, aby właśnie takie meble zdobiły nasze wnętrze. Drugim sposobem na meble pod wymiar jest udanie się do stolarza. Podobnie jak w pierwszym przypadku fachowiec przyjedzie, aby spisać wymiary. Zaproponuje nam również rozwiązanie danych elementów, uwzględniając przy tym nasze preferencje i potrzeby. Istnieje bardzo wiele warsztatów stolarskich, które kompleksowo zajmują się wykonaniem takich mebli. Takie szafki łazienkowe na zamówienie będą bardzo wyjątkowe i trwałe. Ilość miejsca w nich i układ szuflad i półek będzie dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb. Dzięki temu uzyskujemy swoje indywidualne meble.

Jeśli decydujemy się na zamówienie indywidualnych szafek, które będą wykonane w całości ręcznie, musimy liczyć się z tym, że jest to proces długotrwały. Warto więc znaleźć fachowca odpowiednio wcześniej przed planowaną wymianą mebli lub remontem. Pewne jest to, że takie meble będą wykonane w sposób bardzo staranny i rzetelny. Dzięki temu szafki posłużą nam przez bardzo długi czas.