Swoim pracownikom zapewniam wygodny transport do Niemiec

Swoim pracownikom zapewniam wygodny transport do Niemiec

 

Niedawno założyłem firmę oferującą bardzo specyficzny rodzaj usług. Zajmuję się badaniem stanu zabytków architektonicznych. Takie badania oferuje wiele różnych firm, ale tylko moja wykonuje je przy użyciu specjalistycznych dronów i nowoczesnego oprogramowania komputerowego. Zatrudniam pięciu ludzi, którzy mają licencje na pilotowanie dronów a do tego jeszcze trzech informatyków, którzy wykonane dronami zdjęcia łączą w jeden super dokładny obraz panoramiczny.

Korzystam z wygodnego transportu nowoczesnym busem

wygodny transport z wrocławia do niemiecZlecenia na wykonanie badań otrzymuję głównie z zagranicy. Zresztą, tylko takie zlecenia nam się opłacają i pozwalają mi utrzymać wykwalifikowanych pracowników. Teraz mamy sporo zleceń z Niemczech. Nasza praca wygląda tak, że jedziemy tam na jeden lub dwa dni i wykonujemy dziesiątki tysięcy dokładnych zdjęć. Zdjęcia robimy oczywiście dronami. Potem wracamy do biura i do pracy biorą się informatycy, którzy przetwarzają tysiące gigabajtów danych. Sobie i operatorom dronów zapewniam wygodny transport z Wrocławia do Niemiec, który zamawiam z naszej lokalnej firmie przewozowej. Firma ta dysponuje nowym busem, w którym wygodnie może podróżować nawet dziesięć osób. Ja wynajmuję takiego busa dla sześciu osób, więc podróżujemy w bardzo luksusowych warunkach. Moi pracownicy mają do dyspozycji sporo miejsca, bo przecież jeździ nas tylko sześciu. W busie jest toaleta, więc ne musimy się zbyt często zatrzymywać. Na dużym ekranie przez całą drogę możemy oglądać najnowsze produkcje filmowe. Na pokładzie busa dostępny jest bezprzewodowy i bardzo szybki internet satelitarny, więc każdy pracownik może oglądać filmy na swoich telefonach. Muszę przyznać, że za granicę jedziemy w naprawdę luksusowych warunkach. Dzięki temu na miejsce zawsze docieramy wypoczęci i zrelaksowani, więc od razu możemy przystąpić do swoich zadań.

Od samego początku jeździ z nami ten sam kierowca, do którego mamy już zaufanie. Pan kierowca dokłada wszelkich starań, żebyśmy w trakcie jazdy byli bezpieczni. Nigdy nie podróżujemy nocą, bo jestem zdania, że w nocy się śpi a nie prowadzi busa. Nasz kierowca zawsze jest wypoczęty, bo zagwarantowałem mu to w umowie z jego pracodawcą. Dla mnie najważniejsze jest ludzkie życie i bezpieczeństwo a nie to, żeby zaoszczędzić na kosztach przewozu.