Sprawdzony wózek spacerowy

Sprawdzony wózek spacerowy

Każde dziecko potrzebuje paru, podstawowych produktów, które przeważnie są częścią wyprawki. Mowa tu jest o łóżeczku, w którym maluch w pierwszych miesiącach życia spędzi najwięcej czasu, ubrankach w dopasowanych rozmiarach i wózka, który będzie mu służył od pierwszego dnia życia. Najpierw dzieci są wożone w gondolach, natomiast po około siedmiu miesiącach w spacerówkach.

Wybór najlepszego modelu wózka spacerowego

bezpieczne wózki spacerowe 4babyPrzyszłe mamy przeważnie jeszcze przed porodem kompletują wyprawkę dla dziecka, w której nie może zabraknąć wielu praktycznych artykułów. Oczywiście lista produktów jest długa, ale warto się skupić na najważniejszych. Każde dziecko musi mieć wózek, ponieważ przez pierwsze miesiące, a nawet lata życia, to jedyny bezpieczny środek transportu dla nich. Najpierw jest to wózek głęboki z płaskim dnem, a potem spacerówka z regulowanym oparciem. Można je kupić za jednym razem w zestawie 2w1, czyli gondola ze spacerówką montowane na tym samym stelażu lub oddzielnie, jako dwa, różne modele. Gondolę można zamienić na spacerówkę, kiedy maluch zacznie samodzielnie siadać. Wybór spacerówek jest naprawdę ogromny, biorąc pod uwagę, że producentów takiego sprzętu jest kilkudziesięciu, a każdy posiada w swojej ofercie kilkanaście modeli tychże wózków, w różnych wariantach kolorystycznych. Na pewno godne uwagi są bezpieczne wózki spacerowe 4baby, które ważą zaledwie sześć – dziewięć kilogramów, w zależności od wybranego modelu. Są to wózki idealne do jazdy po mieście, gdzie jest sporo przeszkód takich jak wysokie krawężniki, strome podjazdy czy schody, do pokonania razem z dzieckiem. Nierzadko w pojemniku pod wózkiem znajdują się ciężkie zakupy, które dodatkowo dodają kilogramów. Wózki tej firmy są bardzo zwrotne, zawierają kompletne wyposażenie, w którym znajdziemy moskitierę, folię przeciwdeszczową i osłonę na nóżki do stosowanie w zimie.

Wózek dziecięcy powinien być praktyczny i wielofunkcyjny, bo tylko wtedy będzie można o nim powiedzieć, ze jest godny polecenia. Musi być też bezpieczny, czyli posiadać mocne hamulce, pięciostopniowe pasy bezpieczeństwa i amortyzatory zwiększające komfort jazdy. Forma 4baby jest znana na polskim rynku od wielu lat i ceniona za wysokiej jakości produkty dla dzieci, które posiadają wymagane certyfikaty.