Spotkanie biznesowe w restauracji hotelowej

Spotkanie biznesowe w restauracji hotelowej

Założyłem własną firmę z nadzieją, że będę zarabiał dużo kasy. Nie było to łatwe zadanie, bo wszystkim zajmowałem się sam. Osobiście spotykałem się z potencjalnymi klientami i dzięki temu miałem więcej zleceń. Potrafiłem ludzi nakłonić do współpracy, co było moim atutem. 

Zarezerwowanie noclegu w hotelu z restauracją 

hotel z restauracjąKontrahent, o którego zabiegałem mieszkał w Bydgoszczy i było to sporo kilometrów, jednak postanowiłem umówić spotkanie, gdyż zależało mi na tej współpracy. Musiałem załatwić sobie nocleg, bo nie miałem szans wrócić do domu tego samego dnia. Uznałem, że znajdę hotel z restauracją, w której odbędzie się spotkanie biznesowe. Nie znałem Bydgoszczy a spotkanie w hotelowej restauracji było idealnym rozwiązaniem. Większość moich kolegów z branży tak robiło. Wybrałem hotel, który był bardzo komfortowy a restauracja miała kilka gwiazdek. Wynająłem pokój i pojechałem na miejsce. Kiedy się zameldowałem, to od razu udałem się do restauracji na obiad. Panowała tam bardzo miła atmosfera, nie było hałasu a w tle leciała przyjemna muzyka. Dania były starannie przygotowane i prezentowały się świetnie. Zarezerwowałem stolik na wieczór i wróciłem do swojego pokoju, aby przygotować się do spotkania. Hotel, który wybrałem był jednym z najlepszych w Bydgoszczy i mój kontrahent dobrze go znał. Nawet mnie pochwalił za odpowiedni wybór miejsca na spotkanie. Po kolacji przeszliśmy do interesów. Zaprezentowałem się dobrze i doszło do podpisania umowy współpracy.

Od tamtego czasu zawsze umawiałem się ze swoimi klientami w restauracjach. Nie było dzięki temu napięcia a spotkania zawsze przebiegały w miłej atmosferze. Kiedy wyjeżdżałem gdzieś dalej, to zawsze rezerwowałem pokój w dobrym hotelu, który miał oczywiście własną restaurację.