Skuteczny kołnierz masujący

Skuteczny kołnierz masujący

Każdy z nas zmaga się z różnymi bólami mięśniowymi wynikającymi z urazów, przemęczenia, nadwyrężenia, czy zastania mięśni. W takiej sytuacji najlepszy jest masaż doświadczonego fizjoterapeuty, jednak niewiele osób ma taką możliwość.

Jak działają kołnierze masujące?

kołnierz masujący medivonPo dobrze wykonanym masażu, większość objawów bólowych mija, gdyż mięśnie są rozmasowane i odpowiednio rozgrzane. Taki masaż może wykonać doświadczony fizjoterapeuta, masażysta, bliska osoba, lub kołnierz masujący Medivon. Jest to innowacyjne urządzenie, które imituje prawdziwy masaż. Posiada dwa rodzaje masaż, jeden jest wibracyjny, a drugi wibracyjno – ostukujący, który imituje masaż wykonywany przez fizjoterapeutów sportowców. Takie masaże najlepiej działają na obolałe mięśnie, gdyż szybko likwidują źródło bólu. Kołnierz może być stosowany w wielu miejscach, ale przede wszystkim może masować kark, ramiona, plecy z naciskiem na odcinek lędźwiowo – krzyżowy, pośladki, uda, a nawet łydki. Silniki masujące bardzo dobrze naśladują dłonie masażysty, więc czas spędzony z kołnierzem nie będzie zmarnowany. Można wykonać profesjonalny masaż w każdym miejscu i o każdej porze. Kabel zasilający ma aż półtora metra długości, więc bez problemu przyjmiemy dowolną pozycję podczas masażu. Nie pobiera dużo energii elektrycznej, więc jest ekonomiczny w użytkowaniu, a do tego nie zajmuje wiele miejsca. Można go zabrać ze sobą do pracy, na wyjazd, czy korzystać na ulubionym fotelu. firma Medivon od lat produkuje wysokiej jakości kołnierze.

Wiele osób wymaga częstego masażu ze względu na formę pracy, lub tryb życia. Mając kołnierz masujący firmy Medivon, mogą z niego korzystać każdego dnia bez płacenia za usługę fizjoterapeucie, lub bez proszenie innych osób o wykonanie takiego zabiegu.