Samochód na akumulator dla dziecka

Samochód na akumulator dla dziecka

Wielkimi krokami zbliżały się urodziny mojego synka. Była to bardzo szczególna rocznica, ponieważ chłopak wybierał się do przedszkola w tym roku. W tym samym dniu, w którym rozpoczynał się rok szkoły były i jego urodziny, czyli datowały się one na dzień pierwszego września bieżącego roku. Postanowiłam sprawić mu na ten szczególny dzień wyjątkowy prezent w ramach urodzin oraz samego rozpoczęcia pracy.

Najlepszy prezent dla dziecka – samochód na akumulator

samochody na akumulatory dla dzieciGeneralnie nie miałam żadnego dobrego pomysłu na samym początku. Przeszukałam wiele stron internetowych w ramach szukania jakiś inspiracji. Dodatkowo pytałam wśród moich znajomych, najbliższych przyjaciół oraz całej rodziny. Na nic to było. Żadna z podpowiedzi nie wydawała się na tyle dobra i odpowiednie do okazji. Razem z męże jeździliśmy również po sklepach dla dzieci, oraz wielkich centrach handlowych. Pewnego dnia oglądałam w telewizji program dla młodych mam, akurat leciał odcinek z propozycjami różnych fajnych pomysłów dla dzieci na urodziny i na inne specjalne okazje. Były także zawarte tam pomysły na podarki dla trochę starszych dzieciaków, takich w wieku mojego syna. Jedną z propozycji były samochody na akumulatory dla dzieci – wydało mi się to super pomysłem. Mały jest zagorzałym fanem motoryzacji, ma to po swoim tatusiu z pewnością. Mąż jest mechanikiem i kierowcą rajdowym w jednym, dlatego też zaszczepił w naszym dziecku takie pasje od najmłodszych jego lat. Znalazłam w internecie namiary na producenta takich samochodów na akumulator dla dzieci i pojechaliśmy wybrać model dla syna.

Wybraliśmy bardzo fajny mini sportowy samochód na akumulator dla naszego dzieciaka. Zdecydowaliśmy się na subaru, ponieważ taki samochód sami posiadamy. Oczywiście musiał być w kolorze classic blue. Dziecko było zachwycone.