Rolety na wymiar cieszyły się powodzeniem

Rolety na wymiar cieszyły się powodzeniem

Pomagam tacie w prowadzeniu firmy. Jego firma jest na rynku już od wielu lat i ma sporo zadowolonych klientów. Lubię mu pomagać, cieszę się jak widzę, że firma się rozwija a tata robi wszystko żeby pomimo sporej konkurencji w tej branży gwarantować klientom wysoka jakość w jak najbardziej przystępnej cenie. Tata od wielu lat współpracuje z dobrym i sprawdzonym producentem rolet.

Tata oferuje rolety w dobrej cenie

rolety na wymiar BydgoszczOstatnio nawiązał współpracę z dodatkową osobą i zainwestował w maszynę do produkcji rolet. Producent, z którym od wielu lat współpracuje przygotowuje standardowej rolety. W rozmiarach, które są dostępne ogólnie na rynku. Tata wpadł na pomysł aby rozpocząć produkcję rolet na wymiar. W dzisiejszych czasach trzeba być elastycznym i bardzo mi się ten pomysł spodobał. W ostatnich latach powstało sporo nowych mieszkań z dużymi niestandardowymi oknami. W naszej okolicy sporo jest firma, które nadal budują ekskluzywne budynki. Zasugerowałam tacie, że mógłby się skontaktować z deweloperami i może udało by się rozpocząć produkcję rolet na wymiar specjalnie dla nich. Tata poprosił żebym ja się tym zajęła. Rolety na wymiar Bydgoszcz są chętnie zamawiane. Firma znajduje się w centrum Bydgoszczy. W krótkim czasie udało mi się nawiązać współpracę z dwoma bardzo dużymi firmami, które były znane w naszym mieście. Klienci chętnie kupowali od nich mieszkania i domy bo były w przystępnej cenie. Budynki był solidnie wykonywane więc rolety na wymiar Bydgoszcz również takie musiały być.

Klienci mogli sobie sami wybierać kolory i te rolety dostawali jakby od deweloperów gratis.  To był bardzo dobry układ. Klienci czuli się wyróżnienie a my mieliśmy dzięki temu sporo zleceń. Oferowaliśmy również wykonywanie takich rolet dla klientów prywatnych, którzy także potrzebowali mieć je dopasowane do swoich pomieszczeń.