Przedpokój ozdobiony fototapetą – pomysły na aranżacje

Przedpokój ozdobiony fototapetą – pomysły na aranżacje

Niedawno kupiliśmy z mężem nowe mieszkanie, którego wystrój nie do końca nam się podobał, jednak znajduje się ono w doskonałej dla nas lokalizacji. Dlatego też przed wprowadzeniem się postanowiliśmy odmienić wnętrza, aby wyglądały ciekawie, przyciągając wzrok wszystkich odwiedzających nas gości na piękne dekoracje. Zmieniliśmy kolory wszystkich ścian, ponieważ były jasne oraz nijakie, a oboje z mężem jesteśmy zwolennikami żywych barw, które sprawiają, że pomieszczenia wyglądają lepiej.

Fototapeta na ścianie przedpokoju

fototapety do przedpokoju aranżacjeW sypialni wybraliśmy bordowe oraz szare ściany, ponieważ to połączenie doskonale komponuje się z meblami, które wybraliśmy do tego pomieszczenia. W salonie dominuje zieleń, ponieważ jest to nasz ulubiony kolor, a w tym pokoju spędzamy zdecydowanie najwięcej czasu. Jedynie kuchnia pozostała bez zmian, ponieważ beżowa ściana bardzo dobrze skomponowała się z ciemnymi meblami, tworząc przyjemny dla oka kontrast. Na sam koniec zostawiliśmy sobie urządzenie przedpokoju, ponieważ to było największym wyzwaniem. Sporym minusem tego pomieszczenia jest jego niewielka przestrzeń, więc chcieliśmy go jakoś optycznie powiększyć, aby wydawał się bardziej przestronny. Wybór padł na fototapetę, której perspektywa sprawiła, że pomieszczenie to wydaje się zdecydowanie większe. Jeżeli chodzi o fototapety do przedpokoju aranżacje mogą być bardzo różnorodne. Ogromny wybór wzorów, jaki można znaleźć na takich dekoracjach sprawia, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie, coś, co doskonale uzupełni oraz odmieni wybrane wnętrze. W naszym przypadku na jednej ze ścian zagościł widok na plażę oraz ocean, ponieważ oboje z mężem lubimy przyrodę oraz piękne miejsca. Dzięki takiemu zdjęciu pokrywającemu całą ścianę mamy lepszy nastrój jak tylko wejdziemy do mieszkania, ponieważ od razu rzuca się ono w oczy.

Wszyscy nasi goście są również zachwyceni taką dekoracją, która zajmuje całą ścianę. Takie rozwiązanie ma wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala na stworzenie niebanalnego wnętrza charakteryzującego się bardzo oryginalnym wystrojem. Jest to również ciekawy sposób na optyczne powiększenie wnętrza, co na pewno docenią posiadacze mniejszych pomieszczeń. Dzięki fototapetom można całkowicie zmienić każde wnętrze z nudnego na przyciągające wzrok.