Profesjonalny barman na imprezę z Warszawy

Profesjonalny barman na imprezę z Warszawy

W zeszłym roku moja przyjaciółka robiła urodziny u siebie na działce. Bardzo zależało jej na tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik – jak to mawiają. Zamówiła catering, więc kwestia jedzenia została ustalona już na samym początku planowania spraw organizacyjnych. Skąd takie plany? Ponieważ były to dwudzieste pierwsze jej urodziny i zaprosiła prawie dwieście osób. Nie wiem jakim cudem ona zna aż tyle ludzi w sumie. Zawsze była raczej mało komunikatywna. W końcu nie znam jej całe życie, może kiedyś była inna.

Profesjonalni barmani na imprezę poszukiwani

profesjonalne usługi barmańskie - warszawaJednak finalnie wypisała dwieście zaproszeń, tak więc przyjęcie będzie huczne. Już nie wspomnę o DJ’u, który będzie grał całą noc. Z początku były różne pomysły na formę tego wydarzenia. Miał być jeden długi stół, skąd przekąski goście braliby samodzielnie – tak zwany szwedzki stół, potem chciał na jednej części działki ustawić stoliki, po kilka osób przy każdym. Jednak potem stwierdziła, ze to nie będzie dobry pomysł. W końcu padła decyzja na profesjonalne usługi barmańskie – warszawa, ponieważ barmani ogarną chociaż kwestię alkoholu. Czyli drinki, koktajle i te inne rzeczy procentowe. To był pomysł ostateczny i tak już miało zostać. Więc co z jedzeniem? Stoły i catering. Kelnerki, które będą chodzić przy stolikach i roznosić jedzenie. Nie wiem czy tak zostało z uwagi na brak większych pomysłów, czy już brak chęci i motywacji do dalszej burzy mózgów. Tak czy siak – DJ, catering oraz obsługa barmańska, równa się impreza na poziomie. Najbardziej pamiętam byłam zachwycona tą obsługą barmańską. Wcale nie było to spowodowane tym, że barmani byli bardzo przystojni. Ale od początku. Na kilka dni przed imprezą, moja przyjaciółka ściągnęła barmanów na działkę, aby lepiej ich poznać i sprawdzić co faktycznie umieją. Chodziło o to, czy będą sprawnie obsługiwać gości z drinków, które ona sobie wymyśliła. Okazało się, ze tak, była wręcz nimi zachwycona. Ja w sumie też, jak już wcześniej wspomniałam.

Jednak czasami warto zainwestować w taką obsługę baru, aby mieć potem profesjonalną i sprawną obsługę gości na imprezie. I faktycznie tak się stało. Profesjonalny barman zawsze spisze się lepiej niż jakiś żółtodziób a za profesjonalizm niestety się płaci, jeżeli che się mieć obsługę na wysokim poziomie. Tak już jest i nic tego nie zmieni. W Warszawie jest sporo ogłoszeń od takich profesjonalnych barmanów, jednak wszystko jest uzależnione od budżetu osoby zamawiającej taką usługę. Ale spokojnie, zawsze można wszystko dostosować indywidualnie chyba.