Produkcja lodówek do wina

Produkcja lodówek do wina

 

Kiedyś miałem własną winnicę i produkowałem ogromne ilości tego cudownego trunku. Z czasem jednak postanowiłem wszystko przekazać swojemu najstarszemu synowi, który znał się na wszystkim idealnie. Wiedziałem, że winnicą będzie zarządzał należycie. Ja nie zamierzałem przechodzić na emeryturę i otworzyłem własną firmę produkcyjną.

Duże ilości produkowanych lodówek do wina

lodówki do winaWłaściwie to syn posunął mi pomysł na biznes miał zdecydowanie rację. Założyłem firmę produkcyjną we wsi, gdzie był dość wysoki poziom bezrobocia. Dzięki temu dałem pracę tutejszej ludności. Zanim jednak zaczęli oni pracę w mojej firmie, to wysłałem ich na odpowiednie szkolenie, bo żadna z osób nie posiadała odpowiedniego doświadczenia. W mojej firmie produkowane były mini lodówki do wina, bo wiedziałem, że było spore zapotrzebowanie na ten produkt. Właściciele winnic od niedawna przestali korzystać z piwniczek i mieli je przeznaczone na swój prywatny użytek. Wina, które były przeznaczone do sprzedaży trzymane były głównie w lodówkach. Podobna sytuacja miała miejsce w restauracjach, w których podawano wino. Tam musiały być lodówki, bo klientom podawano tylko schłodzone wino. Na rynku nie musiałem się wybijać, bo ludzie mnie dobrze znali. W końcu i ja swego czasu byłem właścicielem winnicy. Dla swojego syna kazałem wyprodukować dwadzieścia lodówek do wina. Nie zamierzałem brać od niego pieniędzy, gdyż miał to być prezent. Mój syn się ucieszył, gdyż lodówki, które dostał były przestronne i wygodne. Syn już jakiś czas temu rozważał zakup lodówek i wtedy właśnie podsunął mi pomysł na biznes. Moje lodówki zamawiali klienci z całego kraju. W prawie każdej restauracji stała moja lodówka na winno i coraz więcej winnic było w nie zaopatrzone. Odniosłem sukces i pomogły w tym znajomości, które posiadałem. Zapewne gdybym zaczynał w branży, z którą nie miałem nigdy nic do czynienia, to łatwo by nie poszło.

Moja firma produkcyjna działała doskonale. Lokalizacja nie miała żadnego znaczenia, ponieważ to ja realizowałem dostawy lodówek do wszystkich swoich klientów. Czasami ktoś przyjeżdżał do mnie po towar, ale to były rzadkie sytuacje. Ludzie, którzy dla mnie pracowali zarabiali dobrze i cieszyli się, że dostali zatrudnienie w firmie, która doskonale prosperowała.