Praktyczny podnoszony stolik w salonie

Praktyczny podnoszony stolik w salonie

Nie mogłem się doczekać, aż będę mógł sobie kupić mieszkanie. Kiedy w końcu nastąpił ten moment, nie posiadałem się ze szczęścia. Wybrałem takie lokum, które musiałem jeszcze urządzić przed wprowadzeniem się, ponieważ chciałem samodzielnie wybrać wszystkie elementy, które miały się znaleźć w poszczególnych pomieszczeniach.

Stolik z możliwością podniesienia blatu

stolik z podnoszonym blatemMoje mieszkanie nie należy do największych, więc szczególnie mi zależało na tym, aby wszystkie pomieszczenia były jak najbardziej funkcjonalne. Zdaję sobie sprawę, że odpowiednio dobrane meble mogą sprawić, że nawet niewielki pokój będzie bardzo praktyczny. Właśnie taki powinien być mój salon, dlatego stanął w nim stolik z podnoszonym blatem. Na co dzień pełni on funkcję stolika kawowego, jednak w razie potrzeby może stać się standardowym stołem jadalnianym. Dzięki możliwości podnoszenia blatu mogę go ustawić dokładnie na takiej wysokości, jaka zapewnia mi największą wygodę. Właśnie takie rozwiązania najbardziej mi się podobają – takie, dzięki którym nawet niewielkie pomieszczenie staje się dopasowane do moich potrzeb oraz oczekiwań. Poza tym wybrany przeze mnie mebel świetnie wygląda, urozmaicając wnętrze. Udało mi się więc tak urządzić swój nowy salon, że łączy on w sobie piękną estetykę oraz funkcjonalność i ergonomię, pomimo że nie ma największych rozmiarów.

Stolik jest bardzo praktycznym elementem wnętrza, warto więc wybrać taki model, który będzie dopasowany do naszych potrzeb. Dzięki temu, że wybrałem model, który umożliwia mi podnoszenie blatu, mogę ustawić go na odpowiedniej dla mnie wysokości. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne, ponieważ sprawdzi się nie tylko podczas popijania kawy, ale również w trakcie posiłku w większym gronie osób, kiedy odwiedzą mnie znajomi.