Praktyczny motor elektryczny

Praktyczny motor elektryczny

Dzieci uwielbiają aktywnie spędzać czas bez względu na wiek. Zwłaszcza lubują się w zabawkach zdalnie sterowanych lub takich, które pozwalają im na samodzielne przemieszczanie się. Jak wiadomo, maluchy naśladują dorosłych, zatem jeżeli rodzice jeżdżą samochodem, to z pewnością dziecko będzie chciało robić to samo. Dlatego też wielu rodziców decyduje się na zakup dla dziecka samochodu lub motoru.

Od jakiego wieku są motory elektryczne?

motor elektryczny dla dzieci do zabawyZ pewnością wszelkie pojazdy, którymi maluchy mogą się przemieszczać, wzbudzają w nich największe zainteresowanie. Są one namiastką prawdziwych samochodów czy motorów, które dzieci obserwują na ulicach każdego dnia. Na pewno największą popularnością cieszą się samochody zasilane elektrycznie, ponieważ są dość szerokie, komfortowe i może w nich jeździć nawet dwójka dzieci. Jednak także motor elektryczny dla dzieci do zabawy jest ciekawą propozycją dla niejednego fana motoryzacji. Najwięcej emocji wzbudzają u dzieci ścigacze trzykołowe, które wiernie oddają wygląd i charakter tych maszyn. Z pewnością nie są tak zabudowane jak samochody i zajmują nieco mniej miejsca, ale dostarczają równie dużo emocji i wrażeń podczas zabawy.  Motocykle posiadają wytrzymałą konstrukcję z plastiku ABS oraz gumowe wykończenia na kierownicy. Podobnie jak samochody, motory mają mocne silniki  i wydajne akumulatory, które pozwalają jechać z prędkością kilku kilometrów na godzinę. Jego wielkość jest dostosowana do wieku dziecka, zatem każdy trzylatek bez kłopotu na niego wsiądzie. Jak przystało na prawdziwy motor, także ten dla dzieci posiada owiewkę wykonaną ze specjalnego tworzywa, przednie i tylne światła led oraz boczne lusterka. Dodatkowym atutem jest otwierany kufer zamontowany za siedziskiem, który pomimo niewielkich rozmiarów, jest bardzo pojemny, zatem pomieści wszystkie skarby malucha.

Motor na akumulator pozwala na nieprzerwaną jazdę nawet przez dwie godziny, po których należy ponownie naładować akumulator. Świetnie się sprawdzają na równych nawierzchniach takich jak asfalt, alejka w parku czy chodnik. Co najważniejsze, motory są bezpieczne, gdyż posiadają niezbędne certyfikaty CE, które potwierdzają ich wysoką jakość wykonania. Jeżeli chodzi o cenę, to przeważnie kupimy je za około kilkaset złotych.