Pracowników na budowę transportuję busami

Pracowników na budowę transportuję busami

 

Od wielu lat jest tak, że polskie firmy budowlane realizują największe kontrakty za zachodnią granicą. W pewnym momencie można było wybierać pomiędzy krajowymi zleceniami na prace budowlane. To była jednak chwila, a u zachodnich sąsiadów zawsze jest coś do zrobienia. Moja firma budowlana działa na takiej zasadzie już kilkanaście lat. Mam swoich pracowników, którym zapewniam kompleksowy transport na miejsce każdej prowadzonej przez moją firmę budowy.

Busa wynajmuję oczywiście z kierowcą

busy do niemiec z lublinaProwadzę swoją firmę już kilkanaście lat, więc nauczyłem się już, że o swoich pracowników trzeba jak najlepiej dbać. Dlatego właśnie sam załatwiam transport swoich pracowników na budowę. Wynajmuję w tym celu busa w firmie przewozowej. Wynajmuję nie tylko samochód, ale również kierowcę, bo przecież ktoś tych moich ludzi do pracy musi zawieźć. Bus sam przecież nie pojedzie. Na szczęście już kilka lat temu znalazłem świetnego przewoźnika, który realizuje dla mnie zlecenia transportowe i podstawia mi busy do Niemiec z Lublina, czyli miasta w którym działa moja firma. Zaprzyjaźniona firma transportowa doskonale wie, że moi pracownicy co drugi weekend muszą spędzać w domu. Mamy też wyznaczonego dla nas kierowcę, który jeździ z moimi pracownikami już kilka lat. To też jest bardzo ważne, że się panowie już doskonale znają. Wiadomo, że lepiej podróżuje się z osobą do której ma się zaufanie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo jazdy. Mając dobrego kierowcę można ze spokojnym sercem uciąć sobie w trakcie jazdy drzemkę. A kiedy bus z moimi ludźmi jedzie przez całą noc to najczęściej rano muszą oni być w pracy w pełni sił. Dlatego właśnie w trakcie jazdy moi pracownicy muszą się dobrze wyspać. Ja się cieszę, bo mam dobrych pracowników. Cieszę się również dlatego, że firma transportowa kalkuluje mi naprawdę korzystną cenę za swoje usługi. Mam poczucie, że płacę dokładnie tyle ile powinienem.

Moim pracownikom zapewniam komfortowy dojazd do pracy. Nie może być inaczej, bo zlecenia realizujemy poza granicami kraju. Podróż zajmuje kilkanaście godzin, więc zależy mi na tym, żeby ludzie rano zajechali do pracy w miarę wypoczęci. Na pewno pomaga w tym to, że mamy stałego i dedykowanego kierowcę do przewozów. Dzięki temu moi pracownicy nie muszą się stresować jazdą, bo do kierowcy mają już pełne zaufanie.