Potrzebowałam uprać tapicerkę

Potrzebowałam uprać tapicerkę

Kilka dni temu wylałam czerwone wino na kanapę w salonie. Kanapa była tapicerowana, ale miałam nadzieję, że jakoś uda mi się ją wyczyścić. Niestety

, domowe metody się nie sprawdziły. Przez moje kombinacje, plama zrobiła się jeszcze większa. Teraz miałam już pewność, że potrzebna mi jest profesjonalna ekipa, która zajmie się dokładnym upraniem tapicerki. Nie pozostało mi już nic innego, jak znaleźć kogoś, kto się tym zajmie.

Poszukiwania firmy piorącej tapicerki w Nowym Sączu

dokładne pranie tapicerki - nowy sączNa szczęście z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka. Poleciła mi ona firmę, w której ofercie znajdowało się dokładne pranie tapicerki – Nowy Sącz to miejscowość na terenie której, świadczyli oni swoje usługi. Ona sama korzystała z ich usług wielokrotnie i zawsze była bardzo zadowolona. Posługiwali się oni bowiem profesjonalnym sprzętem, który dokładnie czyści wszystkie tapicerki i tkaniny. Mieli odkurzacze piorące oraz sprzęt do czyszczenia na sucho. Prali oni zarówno tapicerki kanap czy foteli w mieszkaniu, jak i tapicerowane fotele samochodowe. Korzystali ze sprawdzonych i ekologicznych środków czystości, co było dla mnie równie istotne, jak niska cena ich usług. Przyjaciółka zapewniła mnie, że to doświadczona firma, która profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego zlecenia. A co istotne świadczą swoje usługi z bezpłatnym dojazdem do klienta, jeśli mieszka on na terenie Nowego Sącza. To nie było dla mnie bez znaczenia. Wobec tak pozytywnych rekomendacji, zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Umówiłam się na dogodny termin. W danym dniu punktualnie stawili się oni w moim mieszkaniu i od razu zabrali się do pracy. Od samego początku działali szybko i sprawnie. Widać było, że jest to doświadczona ekipa, która zna się na wykonywanej przez siebie pracy.

Muszę przyznać, że bardzo szybko zorientowałam się iż był to bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że działali szybko i sprawnie. Najpierw wyczyścili mebel na sucho, a następnie użyli profesjonalnego odkurzacza piorącego pod ciśnieniem. Dzięki temu plama po czerwonym winie zupełnie zniknęła. Dodatkowo tapicerka kanapy odzyskała swój blask i kolor. Dobrali środki piorące w taki sposób, aby tapicerka nie uległa zniszczeniu, co jest bardzo ważne. Cieszę się, że skorzystałam z ich fachowych usług.