Potrzebowałam pomocy przy organizacji pogrzebu

Potrzebowałam pomocy przy organizacji pogrzebu

Wychowali mnie dziadkowie. Miałam wielkie szczęście, że urodziłam się, gdy byli jeszcze młodzi i mieli pełnię sił. Teraz jestem już dorosła, ale więź która się między nami wytworzyła nigdy nie zniknęła. Byłam w szoku, gdy okazało się, że zmarli tragicznie w wypadku samochodowym. Musiałam się jednak szybko otrząsnąć, ponieważ miałam tylko kilka dni na zorganizowanie pogrzebu.

Poszukiwania firmy pogrzebowej w Pruszczu Gdańskim

usługi pogrzebowe pruszcz gdańskiW pierwszej kolejności zdecydowałam się poszukać firmy, która oferuje usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański to na szczęście duża miejscowość, w której można znaleźć wiele takich firm. Udałam się do zakładu pogrzebowego, który cieszył się bardzo dobrą opinią i rekomendacjami wielu klientów. Z jego usług korzystała kiedyś moja koleżanka, która bardzo chwaliła sobie obsługę tego miejsca oraz wszystkie usługi, które oferowali. Wśród tych usług można było znaleźć pomoc w załatwieniu formalności urzędowych i związanych z mszą w kościele. Na miejscu można było również kupić trumnę, zamówić grób i skorzystać z pomocy specjalistów przygotowujących ciało do pochówku. Dużą zaletą była również możliwość zamówienia transportu z kościoła na cmentarz, w tym autokaru dla osób, które przyszły na pogrzeb. Ceny tych usług były naprawdę przystępne, co ostatecznie przekonało mnie do skorzystania z usług tej firmy.

Jestem bardzo zadowolona, ponieważ podeszli oni do sprawy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Czułam się naprawdę bardzo dobrze zaopiekowana, dzięki czemu wiedziałam, że korzystam z usług odpowiednich ludzi. Mieli oni dużą dozę empatii dla mnie i nawet zaoferowali pomoc psychologiczną, która była już wliczona w koszt wszystkich usług. Polecam tę firmę każdemu, komu przychodzi mierzyć się z tak trudną sytuacją życiową.