Poszukiwania usług geodezyjnych we Wrocławiu

Poszukiwania usług geodezyjnych we Wrocławiu

Niedawno zmarli moi rodzice i razem z rodzeństwem odziedziczyliśmy działkę budowlaną o dość dużych wymiarach. Żadne z nas nie chciało sprzedać działki, ani zrzec się spadku. Musieliśmy więc zatrudnić geodetę, który odpowiednio podzieliłby naszą nieruchomość, tak aby każdy dostał odpowiednią, przypadającą mu część. Wiedziałam, że nie będzie łatwo podzielić działkę na trzy części.

Gdzie we Wrocławiu załatwię geodetę?

geodezja wrocławZaproponowałam, że znajdę odpowiedniego fachowca który się tym zajmie, ponieważ jako jedyna osoba z rodzeństwa nie pracowałam i miałam na to czas. Zależało mi na tym, aby był to prawdziwy profesjonalista i fachowiec. Poszukiwania odpowiedniego fachowca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: geodezja wrocław, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć polecanego i kompetentnego geodetę zajmującego się kompleksową obsługą klienta. Nie tylko wykonywał odpowiednie pomiary i sporządzał mapy geodezyjne, ale także pomagał w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych. Miał on wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Sprawdziłam również jego cennik i szybko doszłam do wniosku, że jego ceny są bardzo przystępne, jedne z najlepszych na rynku. Od razu zdecydowałam się nawiązać z nim współpracę. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i umówiłam się z nim na spotkanie.

Jak się okazało, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim posiadał on odpowiednie certyfikaty i uprawnienia do wykonywania pomiarów geodezyjnych. Wykaz tych uprawnień można sprawdzić w przepisach ustawy o prawie geodezyjnym i kartograficznym. Geodeta szybko i sprawnie wykonał odpowiednie pomiary i naniósł wszystkie informacje na mapę zasadniczą, tak że powstała z niej mapa geodezyjna terenu i można go było podzielić na trzy części.