Poszukiwania solidnych rolet plisowanych

Poszukiwania solidnych rolet plisowanych

Od kilku tygodni pracowałam zdalnie. Przez to, że spędzałam teraz więcej czasu w domu, odkryłam że brak firanek czy jakichkolwiek innych przesłon okiennych w mieszkaniu ma jeden minus. Mianowicie, podczas pracy promienie słoneczne odbijały się od ekranu mojego komputera, co było dosyć mocno uciążliwe. W dodatku w mieszkaniu bardzo szybko robiło się gorąco. Latem było to wręcz nie do zniesienia. Nie pozostało mi więc nic innego, jak natychmiast kupić sobie jakieś rolety.

Zalety solidnych rolet plisowanych do mieszkania

solidne rolety plisowane w łodziNawet porozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką. Podpowiedziała mi ona, że najlepszym rozwiązaniem będą z pewnością solidne rolety plisowane w Łodzi. Doradziła mi ona, gdzie w Łodzi znajdę sklep, w którym można takie rolety kupić. Okazało się, że sklep ten mieścił się bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania, praktycznie w samym centrum Łodzi. Postanowiłam więc nie zwlekać i udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Znalazłam tam naprawdę bardzo duży wybór tego typu przesłon okiennych. Przyjaciółka zapewniała mnie, że takie rolety są bardzo wygodne, można bowiem bez problemu regulować dzięki nim, czy zasłonione będzie całe okno, czy tylko jego część. Rolety te pasują do wielu okien, a przede wszystkim mają elegancki wygląd, który pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w tradycyjny, jak i nowoczesny sposób. Sprzedawczyni, która mnie obsługiwała podpowiedziała, że pełnią one funkcje nowoczesnej i łatwej w utrzymaniu czystości zazdrostki w oknie. Posiadają one bezinwazyjny montaż, co jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Zdecydowałam się je od razu zakupić, ponieważ znajdowały się aktualnie w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Udało mi się znaleźć kolor, który pasował do koloru ścian w moim mieszkaniu i udałam się prosto do kasy. Od razu po przyjściu do mieszkania zabrałam się do ich montażu.

Sam montaż okazał się bardzo prosty i intuicyjny. Po niespełna półgodzinie był on gotowy. Rolety bardzo płynnie działały. Wystarczyło je ręcznie podciągnąć na odpowiednią wysokość, dzięki czemu do mieszkania wpadało od razu widocznie mniej słońca. To świetne rozwiązanie zarówno na lato, jak i na zimę. Dodatkowo takie plisowane rolety nie prześwitują z zewnątrz, dzięki czemu można zachować w mieszkaniu intymną atmosferę.