Poszukiwania bluz welurowych

Poszukiwania bluz welurowych

 

Zawsze byłam dużym zmarzluchem. Nawet wczesną jesienią i późną wiosną, gdy wszyscy chodzili już tylko w koszulkach, ja zakładałam bluzy. Ostatnio często wychodziłam z domu z samego rana i wracałam późno wieczorem. Chociaż w ciągu dnia wystarczała mi ciepła bluzka, wieczorami miałam ochotę założyć naprawdę ciepłą bluzę. Te, które miałam w domu mi nie wystarczały.

Zalety damskich bluz welurowych

bluzy dresowe damskie weluroweUdałam się do sklepu odzieżowego

, gdzie często robiłam zakupy. Miałam nadzieję, że uda mi się tam znaleźć ciepłe bluzy dla kobiet. Po wejściu do sklepu od razu rzucił mi się w oczy bardzo duży wybór takich ubrań. Poprosiłam sprzedawczynię o pomoc. Powiedziałam jej, że zależy mi na znalezieniu bluzy ciepłej i wygodnej, ale także modnej, która będzie pasowała do mojej figury. Od razu poleciła mi ona bluzy dresowe damskie welurowe. Dowiedziałam się od niej, że welur jest bardzo ciepłym materiałem, który jednocześnie przepuszcza powietrze, zapewniając optymalną temperaturę ciała bez względu na pogodę. Bluzy, które mi poleciła bardzo dobrze sprawdzają się na jesień, jako okrycie wierzchnie, a także na zimę, jako dodatkowa warstwa ubrań. Są bardzo wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ można je prać w pralce, a po wysuszeniu nie wymagają prasowania. Należy tylko zwrócić uwagę na to, aby były w odpowiedni sposób rozwieszone.

Przymierzyłam bluzę, którą mi poleciła. Muszę przyznać, że naprawdę bardzo dobrze się w niej prezentowałam. Bluza świetnie przylegała do ciała i nigdzie nie odstawała. Posiadała wygodny kaptur, który można było ściągnąć za pomocą troczków, dzięki czemu nie zsuwał się z głowy, także podczas wietrznej pogody. Bluza miała kryty suwak oraz kilka pojemnych kieszeni, w których można było schować naprawdę wiele gadżetów.