Polecane pojazdy akumulatorowe

Polecane pojazdy akumulatorowe

Sklepy z zabawkami są przepełnione przeróżnymi produktami dla maluchów w każdym wieku. Takie miejsce bez wątpienia jest rajem dla dzieci, bo znajdą tu wszystko czego pragną. Kupimy tu przytulanki, klocki, lalki czy puzzle. W niektórych sklepach znajdziemy także samochody i motory zasilane elektrycznie, które są szczególnie atrakcyjne dla chłopców, ale bywa, że bawią się nimi dziewczynki.

Jakie dzieci korzystają z pojazdów akumulatorowych?

pojazdy akumulatorowe dla dzieciKlasyczne zabawki nie dostarczają maluchom tyle wrażeń co zdalnie sterowane, a pośród nich zasilane elektrycznie pojazdy, którymi można samodzielnie jeździć. To z pewnością dla tak małych dzieci nowość, ale też wielka frajda, bo choć przez chwilę mogą się poczuć jak dorośli i prowadzić swój własny samochód. Pojazdy akumulatorowe dla dzieci są dostępne w wersji sedanów i aut terenowych. Pierwsze z nich są przeznaczone do jazdy po równej nawierzchni takiej jak asfalt, chodnik czy alejki w parku. Natomiast samochody terenowe zostały stworzone z myślą o trudnych warunkach takich jak błoto, kamienie, piach czy pagórki trawiaste. Bez problemu radzą sobie z nierównymi powierzchniami, ponieważ mają napęd na cztery koła, duże opony i wysoko ustawione zawieszenie. Pojazdy mają zamontowane mocne silniki, które pozwalają na wiele godzin nieprzerwanej jazdy oraz mają akumulatory, które można wyjąć i naładować. Tego typu samochody są przeważnie przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, ponieważ wymagają samodzielnego kierowania. Niektóre modele mają dołączone piloty do zdalnego sterowania, które świetnie się przydają na początku przygody jazdy w samochodzie, ale też sprawdzają się, kiedy jedziemy z dzieckiem na dłuższy spacer. Samochodem akumulatorowym można jechać nie szybciej niż kilka kilometrów na godzinę więc jest on bezpieczną zabawką dla kilkuletniego dziecka.

Nie w każdym sklepie kupimy taki pojazd, ponieważ nie należą one do tanich zabawek. Jedynie duże i sprawdzone sklepy z zabawkami je posiadają w ofercie. Jednakże w sklepach stacjonarnych są one przeciętnie o około dwadzieścia procent droższe. Chcąc kupić pojazd z akumulatorem w atrakcyjnej cenie, lepiej poszukać go w ofercie sklepów internetowych, które sprowadzają je bezpośrednio od producenta więc mają znacznie niższe ceny.