Pędzle do zdobień paznokci

Pędzle do zdobień paznokci

Praktycznie każda kobieta ma pięknie zrobione lub zadbane paznokcie. Często nienagannego wyglądu naszych rąk wymaga od nas nasza praca. Wtedy udajemy się do kosmetyczki, która wyczaruje piękne i zadbane paznokcie. Jeśli chcemy się cieszyć zadbanymi dłońmi to przede wszystkim musimy mieć odpowiednio nawilżoną skórę, zadbane skórki wokół paznokci. Kosmetyczki, które pracują na najlepszych sprzętach i używają dobrej jakości akcesoriów do paznokci.

Pędzle do salonów kosmetycznych

najlepszy pędzelek do zdobień semilacZdecydowanie najlepszy pędzelek do zdobień Semilac kupimy za około 20 złotych. Są to produkty najwyższej jakości. Semilac to polska firma, która wypuściła do obrotu najlepsze artykuły kosmetyczne nie tylko do paznokci. Jeśli jednak chodzi o akcesoria do zdobienia i tworzenia paznokci wybór jest ogromny. Pędzelki wykonane są z najlepszego włosia, które nie wypada podczas użytkowania. Pędzelek Semilac wykonany z dobrze wyprofilowanego, bardzo delikatnego włosia Kolinsky idealnie sprawdzi się nawet do nakładania większej ilości produktów. Możemy za jego pomocą wypełnić większe powierzchnie zdobień, cieniować itp. Cienkim pędzelkiem stworzymy kwiatowe ornamenty i  zdobienia strukturalne. Długość włosia w pędzelku do zdobień to około 6 mm. Wygodna oraz dobrze wyprofilowana drewniana rękojeść z charakterystycznym zgrubieniem w miejscu chwytu sprawia, że pędzel łatwo się utrzymuje. Innych pędzli z tej firmy także jest bardzo dużo. Wszystko zależy jakiego pędzla szukamy. Jeśli ma to być pędzel do nadbudowania płytki paznokcia to musi mieć grubszą i szerszą powierzchnię włosia. Wszystkie mają naturalne włosie. Dobór odpowiedniej grubości i kształtu jest równie ważny jak jakość włosia. Dlatego na pędzlach nie należy oszczędzać.

Technik zdobienia paznokci jest bardzo dużo. Niektóre kosmetyczki doszkalają się w tym temacie na różnego rodzaju kursach. Większe salony oferują kosmetyczkom takie szkolenia tematyczne. Panie mogą się zapisać na szkolenia z różnych technik i metod zdobień paznokci. Niektóre kobiety przychodzą do kosmetyczka namalowała nawet jakąś postać z bajki dlatego też warto udawać się na tego typu szkolenia bo swoją pracę wykonywać zawodowo. Oprócz umiejętności oczywiście bardzo przyda się specjalistyczny sprzęt oraz najlepsze akcesoria do paznokci.