Ozdobne wypukłe najklejki

Ozdobne wypukłe najklejki

 

Ostatnio w modzie wśród dorosłych i nastolatków jest planowanie wszystkiego. Począwszy od godziny podniesienia się z łóżka, przez godziny i składy poszczególnych posiłków, aż do zliczania ilości wypitych szklanek wody. I nie ma w tym nic złego, wręcz jest to wskazane, tylko gdzie to wszystko pomieścić? Gdzie zapisywać, aby się nie pogubić? Otóż w modzie obecnie jest planer nazywany „bullet journal”. Wśród zainteresowanych urósł jednak do rangi nieco wyższej niż zwykły kalendarz

Wypukłe naklejki zdobią planery!

naklejki wypukłeWspomniany bullet journal to zeszyt stanowiący nasz planer, który możemy dostosować do własnych potrzeb i wymagań. Standardowe kalendarze, które oferuje rynek nie każdemu odpowiadają. Często brakuje w nich miejsca na notatki, albo po kilku miesiącach okazuje się, że jego układ nam nie odpowiada. Bullet journal natomiast jest zupełnie inny. Ze względu na to, że tworzymy go na bieżąco, z upływem dni w roku, możemy dowolnie zmieniać układ tygodnia lub dnia w kalendarzu. Co ciekawe, wśród dorosłych powstał ogromy kult prowadzenia bullet journala. Niektórzy nawet prześcigają się w tym, kto prowadzi go lepiej i ładniej. Stąd też wzięła się moda na naklejki wypukłe, które w ostatnim czasie pojawiają się dosłownie wszędzie. Ale jest to zdecydowanie pozytywną sprawą, ponieważ naklejki wypukłe potrafią w łatwy sposób ozdobić wspomniany bullet journal. Dodatkowo posiadają tę cechę, że są zdecydowanie bardziej trwałe, niż tradycyjne, papierowe naklejki, które znane są nam od pokoleń. Dodatkowo naklejki wypukłe wyglądają zdecydowanie bardziej efektownie! Nawet pojedyncza sztuka potrafi w kilka chwil niesamowicie upiększyć nasz planer, czy jakikolwiek inny zeszyt. Takie naklejki nie są niesamowicie drogie, jeśli porównamy ich cenę z tradycyjnymi. Ich koszt wychodzi niewiele większy od naklejek papierowych, a uzyskany efekt ozdobny jest kilka, jeśli nie kilkanaście razy lepszy i ciekawszy.

Moda na bullet journal ma się bardzo dobrze, a więc moda na naklejki, jako podstawową ozdobę owego planera, zaraz za taśmami dekoracyjnymi i kolorowymi długopisami, również nie minie zbyt szybko. Warto więc może zainteresować się tematem i zapłacić kilka groszy więcej za naklejki wypukłe, które są zdecydowanym faworytem wśród osób, które uwielbiają ideę dopasowanego pod własne potrzeby planera? Myślę, że odpowiedź na to pytanie jest twierdząca!