Ozdobienie pokoju oryginalnym obrazem

Ozdobienie pokoju oryginalnym obrazem

Przeprowadzka do nowego mieszkania była dla mnie bardzo ważną decyzją. Na szczęście wszystko udało mi się dosyć szybko załatwić. Znalazłam odpowiednie lokum, tylko wymagało małego odświeżenia. Dało mi to możliwość dopasowania poszczególnych pomieszczeń do swojego stylu. Chciałam, by całość wyglądała elegancko oraz oryginalnie. Lubię się wyróżniać i miałam nadzieję, że uda mi się to wyrazić w tym, jak prezentuje się moje otoczenie.

Dekoracje do różnych pomieszczeń – obrazy

obraz do salonu i przedpokojuZastanawiałam się nad tym, w jaki sposób mogłabym urozmaicić poszczególne wnętrza. Chciałam, by było to coś oryginalnego, co od razu przyciąga wzrok. Uznałam, że dobrym pomysłem będzie obraz do salonu i przedpokoju. Zawsze marzyłam o takich dekoracjach. Do tej pory kojarzyły mi się jednak z galeriami oraz muzeami. Znalazłam jednak wiele pięknych obrazów, które bardzo mi się spodobały. Postanowiłam więc wybrać dwa, które urozmaiciłyby moje mieszkanie. Jeżeli chodzi o wystrój poszczególnych pomieszczeń, postawiłam na pewien minimalizm. Podobają mi się proste aranżacje, które mają w sobie parę elementów, którym zawdzięczają swój oryginalny charakter. Obrazy świetnie sprawdzają się w tej roli. Zastanawiałam się nad tym, jaką wielkość powinnam wybrać. Wszystkie ściany były do tej pory całkowicie puste, postanowiłam więc wybrać całkiem spore obrazy. Chciałam również, by do siebie pasowały, pomimo tego, że znajdą się w dwóch pomieszczeniach. Zależało mi bowiem na spójności całego mieszkania, we wszystkich pokojach dominuje więc podobny styl. Wybrałam obrazy, do namalowania których wykorzystano bardzo żywe kolory. Takie dekoracje będą nieco kontrastować z dominującymi we wnętrzach jasnymi barwami. Wydawało mi się, że takie połączenie sprawić, że obrazy będą się jeszcze bardziej rzucać w oczy.

Oryginalne dekoracje sprawiły, że moje mieszkanie stało się naprawdę stylowe. Minimalistyczne wnętrza, w których powiesiłam obrazy, wyglądają świetnie. Udało mi się znaleźć takie obrazy, które doskonale pasują do stylu, jaki wybrałam dla swojego mieszkania. Nie potrzebuję innych dekoracji, by urozmaicić swoje otoczenie. Obrazy w zupełności wystarczają – dzięki nim wybrane pomieszczenia stały się o wiele ciekawsze i piękniejsze. Nie spodziewałam się, że urozmaicenie aranżacji będzie aż tak proste.