Oferowanie komfortowych pokojów gościnnych

Oferowanie komfortowych pokojów gościnnych

Mogłem przejść dużo wcześniej na emeryturę, bo pracowałem jako żołnierz zawodowy. Początkowo nie planowałem tak szybko kończyć kariery zawodowej, ale miałem pomysł na siebie. Planowałem poprowadzić ośrodek wypoczynkowy w Kudowie Zdrój. Byłaby to spokojna praca a ja miałbym interesujące zajęcie. Dążyłem więc do realizacji tego planu. 

Ośrodek z komfortowymi pokojami gościnnymi

pokoje gościnne w kudowie zdrójZanim jednak otworzyłem ośrodek wypoczynkowy, to przygotowałem się do tego, gdyż zamierzałem uniknąć porażki, o którą przy złym przygotowaniu się nie było trudno. W ciągu roku udało mi się wszystko załatwić i oto stałem się właścicielem ośrodka wypoczynkowego, w którym oferowałem pokoje gościnne w Kudowie Zdrój, które były bardzo komfortowe. Od samego początku miałem założenie, żeby oferować wysoki standard swoim klientom, ponieważ zależało mi, żeby mój ośrodek był najlepszy w okolicy. Naturalnie miałem sporą konkurencję, bo wiele innych punktów oferowało pokoje gościnne o podwyższonym standardzie, ale to mi nie przeszkadzało. Do Kudowy Zdrój przez cały rok przyjeżdżali goście, którzy rezerwowali pokoje na kilka, kilkanaście dni. Jeden gość to nawet był u mnie przez okrągły miesiąc, ponieważ odbywał jakieś zabiegi rehabilitacyjne. W każdym pokoju gościnnym w moim ośrodku były bardzo wygodne łóżka. Do tego każdy gość miał dostęp do własnej łazienki, co było zdecydowanie istotne dla większości osób, które przyjeżdżały na wypoczynek. Telewizor i darmowy dostęp do internetu były podstawą w każdym pokoju. Koszt wynajęcia pokoju w moim ośrodku do najtańszych nie należał, ale ludzie się decydowali, bo było warto. Restauracja, którą otworzyłem tuż obok ośrodka również cieszyła się sporym zainteresowaniem. W końcu zatrudniałem najlepszego w miejscowości kucharza. Dość szybko zacząłem zarabiać na wynajmowaniu pokojów gościnnych i jeszcze dostawałem wojskową emeryturę.

Żyłem sobie jak przysłowiowy pączek w maśle. Na brak pieniędzy nigdy nie narzekałem i na dodatek miałem zajęcie, które bardzo lubiłem. W przyszłości i tak mój syn przejmie ten interes, ale póki mam zdrowie i siły, to sam wszystkim zarządzam. Sprawia mi to mnóstwo przyjemności. Uwielbiam przebywać w Kudowie Zdrój, ponieważ to bardzo malownicza miejscowość, która ma wiele do zaoferowania.