Odprężąjący masaż w Krakowie

Odprężąjący masaż w Krakowie

Masaż jest jedną z form terapii manualnej mającą charakter relaksacyjny i wspomagający ciało. W dzisiejszych czasach masaż relaksacyjny jest bardzo popularny. Wiele gabinetów urody i spa proponuje go w swojej ofercie. To bardzo przyjemna forma relaksu i zlikwidowania napięcia po całym dniu pracy. Bardzo dużą ofertę masaży proponują w swoich usługach salony w Krakowie.

Masaż ciała w Krakowie

masaże relaksacyjne KrakówMasaż jest jedną z metod relaksacyjnych, a  najlepsze masaże relaksacyjne Kraków oferuje w wielu gabinetach, salonach urody i licznych spa. W zależności od naszych potrzeb taki masaż może nieś dodatkowe korzyści. Poza elementem relaksacyjnych może wspomagać odchudzanie, ujędrniać ciało, usuwać cellulit czy łagodzić ból i zmęczenie. Wykonywany w Krakowie masaż relaksacyjny to świetna forma spędzenia wolnego czasu z kimś bliskim, dająca ukojenie ciału i duszy. Jedną z odmian masażu relaksacyjnego jest masaż tajski, nazywany jogą dla leniwych. Ma on bardzo dobry wpływ na samopoczucie, dodaje energii i niweluje napięcia. Do masażu relaksacyjnego używa się rożnego rodzaju olejków aromatycznych, między innymi eterycznych, które potęgują doznania, odprężają lub działają pobudzająco na naszą skórę. Dzięki temu skóra jest gładka, zdrowa i odżywiona. W tle towarzyszy mu często relaksującą i spokojna muzyka. Masaż zaczyna się od delikatnych kolistych ruchów, które uspakajają i wyciszają emocje, następnie przechodzi się do uciskania, rozcierania, oklepywania i wibracji. Obniża to napięcie mięśni, uspokaja i relaksuje. W zależności od techniki stosowanej podczas masażu, można użyć ciepłych kamieni, stempli, czekolady czy soli himalajskiej. Taki masaż trwa od 30 minut do jednej godziny. 

Masaż może być pięknym prezentem dla ukochanej osoby, sposobem na mile spędzony czas z drugą połową czy grupą przyjaciół. Poza tym ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Odpręży nasze ciało, uspokoi zszarpane nerwy i wprawi w dobry nastrój.To idealna forma relaksu dająca ukojenie ciału.