Odpowiednie sale weselne z Nowej Soli

Odpowiednie sale weselne z Nowej Soli

W Nowej Soli w ostatnim czasie wystąpiło niesamowite zatrzęsienie ilości ślubów, a w związku z tym także wesel. Od moich przyjaciółek z lat najmłodszych od pewnego czasu słyszę tylko plotki dotyczące tego, kto się oświadczył i wychodzi za mąż. Sama pochodzę z tego miasta, więc z wielką przyjemnością wysłuchuję tych opowieści i godzinami wiszę z telefonem przy uchu. Kilka miesięcy temu oświadczył mi się mój partner. Pewnie nikogo nie zdziwi, że w Nowej Soli planujemy tę uroczystość.

Jak wybrać salę weselną w Nowej Soli?

sala weselna w Nowej SoliGdy tylko moje przyjaciółki dowiedziały się, że wychodzę za mąż, a pierwsze okrzyki radości minęły, zaczęłyśmy poważniej podchodzić do sprawy. Chciały być moimi druhnami i koniecznie uczestniczyć w organizacji wesela. Przyznać muszę, że są cudowne w tej kwestii, ponieważ ja nie miałam o niczym zielonego pojęcia. To właśnie one zajęły się wyborem odpowiedniego miejsca na moje wesele. Szukały w Internecie, a także lokalnie czegoś odpowiedniego. Sala weselna w Nowej Soli musiała spełniać moje oczekiwania, a że jestem wymagająca miały niełatwy orzech do zgryzienia. Propozycji miały mnóstwo i co chwilę dostawałam ulotkę lub też maila z informacją o nowych odkryciach. Trwało to dość długo, aż w końcu zauważyłam pewną salę, która spełniała moje oczekiwania w każdym calu. A przynajmniej tak wynikało z ulotki. Jak się z czasem okazało, również w praktyce tak było. Sala ta była przestronna,  elegancko urządzona, stylowa. Miała wystarczającą ilość miejsca przeznaczoną na parkiet do zabaw dla gości, była również podwyższana scena dla zespołu weselnego, a także drewniane stoły z miękkimi krzesłami. Wszystko było tak, jak opisane zostało w ulotce, którą otrzymałam od przyjaciółek. Dzięki nim szybko znalazłam odpowiednią salę weselną, która, jak się okazało, miała również miejsce na nocleg dla gości z daleka. Co prawda takich było niewiele, ale przyznać muszę, ze to udogodnienie się przydało.

Zapewne zastanawiacie się, czy moje wesele się udało. Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Było niesamowite! Będę wspominać je do późnej starości, jako jedną z najpiękniejszych chwil mojego życia. Wszystko udało się idealnie. Sala weselna z Nowej Soli spełniła moje najśmielsze oczekiwania. Zarówno ja, jak i goście weselni byliśmy pod wrażeniem organizacji i samego wykorzystania miejsca w budynku. Mogę polecić tę salę każdemu!