Nowoczesne samochody elektryczne dla dzieci

Nowoczesne samochody elektryczne dla dzieci

Mój synek odziedziczył po swoim tacie zamiłowania do motoryzacji, co było łatwo dostrzegalne już od samego początku. Niesłychanie ucieszył mnie fakt, że moje dziecko już od samego początku posiada swoją malutką pasję, którą postanowiłam rozwijać w nim najlepiej, jak potrafię. Oczywiście mój mąż znacznie lepiej sobie poradził z tym tematem, bowiem doskonale wiedział, jakie zabawki kupować synowi.

Świetny samochodzik elektryczny

elektryczny samochód dla dzieckaMój mąż jest wielkim pasjonatem motoryzacji i oboje szybko zauważyliśmy, że nasz syn również. Zaczęło się od jazdy autem, która zawsze uspokajała nasze dziecko. Młody nigdy nie lubił jeździć w wózku, ani też nie przepadał za nosidełkiem, natomiast w samochodzie zawsze siedział grzecznie. Jazda autem była także najszybszym sposobem na to, aby maluch zasnął. Nierzadko mąż woził wieczorem synka samochodem po osiedlu, a mały usypiał dosłownie w momencie i spał spokojnie, aż do samego rana. Kiedy nieco podrósł i przyszedł czas na kupowanie nieco innych już zabawek niż pluszaki i grzechotki zauważyliśmy także, że syn najchętniej bawi się właśnie zabawkami związanymi z motoryzacją. Mój mąż zaproponował, abyśmy na piąte urodziny kupili synowi elektryczny samochód dla dziecka. Od razu przystałam na tę decyzję ponieważ pamiętam, jak za moich czasów była ogromna moda na takie samochodziki, które wówczas dopiero wchodziły na rynek i niestety były przez to trudno dostępne. Skoro ja bardzo pragnęłam takiego samochodziku za dziecka, to tym bardziej syn ucieszy się na taki prezent. Zaczęliśmy szukać informacji dotyczących wszystkiego, co pomogłoby nam dopasować odpowiednie autko dla naszego synka. Dowiedziałam się, że warto przede wszystkim dobrze dopasować model do wzrostu i wagi dziecka, aby mieć stuprocentową pewność, że zabawka będzie użyteczna i co najważniejsze także bezpieczna. 

Wybraliśmy z mężem model nowoczesnego i wyścigowego samochodu przeznaczonego dla dzieci w wieku naszego synka. Bardzo mnie ucieszył i jednocześnie uspokoił fakt, że samochód posiadał również specjalny pilot dla rodzica, dzięki któremu można było w każdej chwili samochodzik zatrzymać. Prezent niezwykle przypadł do gustu synowi i kiedy zobaczył go na parkingu przed domem, tuż obok auta swojego taty początkowo nie mógł chyba uwierzyć, że rzeczywiście dostał na urodziny wymarzony, elektryczny samochodzik.