Nowoczesne etui na Huawei

Nowoczesne etui na Huawei

Kiedy kupowałam swój nowy telefon postanowiłam od razu zaopatrzyć się w różnorodne gadżety do niego, jak na przykład powerbank, etui na słuchawki, czy chociażby obiektywy z klipsami. Największą frajdę przyniosło mi jednak wybieranie pokrowców, bo jak się okazało do mojego modelu była ich tak wiele, że ciężko było zdecydować się na jeden.

Modne pokrowce do Huawei p20 lite

etui na telefon huawei p20 litePrzyznam się, że jestem gadżeciarą i uwielbiam kupować wszelkiego rodzaju dodatki do mojego telefonu. Ostatnio wymieniałam smartphona na nowy, więc miałam solidny powód ku temu, aby zrobić właśnie takie gadżetowe zakupy. Udało mi się dostać w fajnej cenie dodatkowe obiektywy na klips, a nawet lampę do selfie, której już długo szukałam. Najwięcej radości jednak sprawiło mi wybieranie etui na telefon Huawei p20 lite których w sklepie internetowym znalazłam całe mnóstwo. W dodatku były one naprawdę w okazyjnej i niskiej cenie, więc pomyślałam, że nie ma sensu się ograniczać do jednego i wybrałam sobie kilka pokrowców na różne okazje. Kupiłam jeden tradycyjny i silikonowy z nadrukowanym motywem marmuru, który jest ostatnimi czasy bardzo modny. Drugi case posiadał specjalny uchwyt na palec zabezpieczający smartphone przed wyślizgnięciem się z rąk, co mogło stanowić dobre rozwiązanie zwłaszcza na imprezach. Uchwyt ten mógł także posłużyć za podpórkę podczas oglądania seriali na telefonie, co dla mnie było ogromnym plusem.

Najbardziej ze wszystkich pokrowców spodobał mi się ten będący jednocześnie portfelem. Z przodu posiadał klapkę chroniącą wyświetlacz wewnątrz której można było schować karty płatnicze. Z kolei na pleckach pokrowiec posiadał zasuwaną portmonetkę. Dzięki temu mogłam zrezygnować z dodatkowego noszenia portfela i zaoszczędzić sobie tym samym sporo miejsca w torebce, czy w kieszeniach kurtki.