Nowe modne klipsy

Nowe modne klipsy

Uwielbiałam biżuterię jak chyba większość kobiet. Nie mogłam się powstrzymać przed zakupem nowego naszyjnika, czy bransoletki. Niestety, nie mogłam kupować kolczyków, ponieważ nie miałam przekłutych uszu. Bardzo nad tym ubolewałam, ale po prostu za bardzo bałam się przekłuwania. Żałowałam, że nie mogę nimi zdobić swoich uszu, jednak nie potrafiłam przełamać strachu przed igłami, czy jakimiś innymi pistoletami u kosmetyczki. 

Spora kolekcja klipsów

klipsyPostanowiłam znaleźć rozwiązanie dla mojego problemu. Jednak nie było nim przekłucie uszu. Pomyślałam, że przecież mogłabym nosić klipsy bo nie wymagają one przekłutych uszu. To było dla mnie wybawienie. Uwielbiałam biżuterię, jednak nie mogłam do tej pory nosić kolczyków. Cały czas myślałam, do jakiego sklepu po klipsy najlepiej się wybrać. Dowiedziałam się, że jeden ze sklepów w pobliskiej galerii ma piękną biżuterię w okazyjnych cenach. Zanim się tam wybrałam, zadzwoniłam zapytać czy faktycznie mają klipsy, ponieważ nie chciałam jechać tam na marne. Dowiedziałam się, że mają sporą kolekcję, dlatego bez dłuższego namysłu tam pojechałam. Na miejscu mogłam podziwiać piękną biżuterię, kolczyki, naszyjniki i to, co najbardziej mnie interesowało. Klipsy były różnego rodzaju. Można było wybierać pomiędzy złotymi, srebrnymi, a modnym ostatnio kolorem rose gold. Pomyślałam, że taki kolor będzie najbardziej do mnie pasował, ponieważ miałam oliwkową cerę. Klipsy na które się zdecydowałam, miały mały diamencik w kształcie kwiatka i od razu zwróciły moją uwagę. Wiedziałam, że na pewno będą dobrze się nosiły, ponieważ posiadały regulowane zaciski. Miałam delikatne uszy, więc nie mogłam też mieć zbyt mocnego ściśnięcia. Oczywiście na jednej parze się nie skończyło, bo w końcu mogłam czymś ozdobić swoje uszy, więc wzięłam jeszcze kilka par z kolorowymi oczkami.

Moja twarz w ozdobie kolczyków prezentuje się świetnie. Jestem bardzo zadowolona z zakupów, mam pięć par klipsów i noszę je sobie na zmianę. Nic złego się z nimi nie dzieje, ponieważ widać, że zostały wykonane z porządnego tworzywa, które nie ulega tak szybko niszczeniu. Moim koleżankom również się podobają i mówią, że prezentują się zdecydowanie lepiej niż wiele kolczyków. Bardzo się ucieszyłam, gdy to od nich usłyszałam.