Noclegi dla rowerzystów na trasie Green Velo

Noclegi dla rowerzystów na trasie Green Velo

Każdego roku coraz więcej osób decyduje się, aby przejechać trasę Green Velo. Jest to bardzo długi odcinek drogi i powinniśmy odpowiednio przemyśleć jego przejechanie. Będziemy potrzebować komfortowego noclegu albo też tanich pensjonatów lub nawet pól namiotowych. Wszystko zależy od tego, jakim dysponujemy budżetem finansowym i gdzie chcielibyśmy się zatrzymać. Zdecydowanie podczas okresów jesiennych powinniśmy wybrać noclegi pod dachem.

Gdzie wynająć pokój na trasie Green Velo?

green velo noclegiTrasa Green Velo postanawiają pokonać zarówno profesjonaliści, którzy od wielu lat jeżdżą na rowerach, ale także osoby, które amatorsko uprawiają ten sport. Przez trasę Green Velo będziemy podróżować przez około 2 tygodnie, a często nawet i dłużej, ponieważ jest bardzo wiele szlaków do przejechania i różnych atrakcji do zwiedzenia. Dodatkowo będziemy przejeżdżać przez 5 Parków Narodowych, więc na każdy z nich powinniśmy zaplanować oddzielny dzień. Dobrze jest przed samym wyjazdem sprawdzić, gdzie możemy wynająć pokój na trasie Green Velo noclegi oferowane są zarówno przez wysokiej klasy hotele, ale także znajdziemy tańsze pensjonaty oraz nawet pola namiotowe, gdy na dworze jest ciepło, a my wyjeżdżamy w trasę rowerową latem. Jeżeli nie mam ze sobą odpowiedniego wyżywienia, to dobrze jest skorzystać z restauracji hotelowych i tam spożytkować ciepły posiłek. Dobrze jest również wybrać miejsce, w którym będziemy mogli się zrelaksować i odpocząć, a także wziąć prysznic. Najczęściej noclegi będziemy dobierać pod względem tego, z kim wybraliśmy się w podróż. Jeżeli jedziemy tylko i wyłącznie z dorosłymi osobami to możemy korzystać nawet z tych najtańszych miejsc. Natomiast w przypadku gdy zabraliśmy ze sobą dzieci, to zawsze powinniśmy nocować każdego dnia pod dachem i mieć miejsce do przygotowywania odpowiednich posiłków, a także do wygodnego odpoczynku.

Każdego roku na trasę Green Velo wyjeżdża tysiące osób z całego kraju. Postanawiają oni przejechać szlakiem Green Velo od początku do końca. Po drodze mamy naprawdę wiele atrakcji do zwiedzania i często będzie nam trudno pożegnać się z daną miejscowością. Dobrze jest ze sobą wziąć aparat fotograficzny, a nawet kamery, dzięki której nagramy świetne ujęcia i będziemy mieli czym chwalić się po powrocie.