Niskie ceny zastawy stołowej w hurtowni

Niskie ceny zastawy stołowej w hurtowni

Niedługo wybieram się na wesele mojej siostry. Długo myślałam nad prezentem, aż w końcu wpadłam na doskonały pomysł – podaruję siostrze porcelanową zastawę stołową. Wiem, że to niemały wydatek, dlatego zamierzam zakupić zastawę w hurtowni. Słyszałam, że w ten sposób mogę zapłacić dwukrotnie mniej, więc dlaczego mam przepłacać. Jak natrafię na ciekawą okazję, to prawdopodobnie wezmę też dla siebie komplet obiadowo-kawowy dla sześciu osób.

Polecane hurtownie zastawy stołowej w Toruniu

hurtownia zastawy stołowejWejdę w wyszukiwarkę internetową i przejrzę wszystkie dostępne oferty hurtowni. Jak się okazuje, tylko w województwie kujawsko-pomorskim funkcjonuje aż dziesięć hurtowni porcelany oraz hurtowni zastawy stołowej. Jedna z hurtowni oferuje naprawdę niskie ceny i najwyższą jakość porcelany. Jest to hurtownia zastawy stołowej na terenie Torunia, więc niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Znalazłam idealną zastawę stołową dla mojej siostry. Zastawa ta jest wykonana z białej porcelany i ma subtelne zdobienia w postaci maleńkich kwiatów. Talerze są dodatkowo pozłacane. Całość prezentuje się niezwykle kunsztownie i luksusowo. Jest to porcelana wyprodukowana w wałbrzyskiej fabryce, która słynie ze swojej najwyższej jakości. Wałbrzyska porcelana jest znana na całym świecie, ma wieloletnią tradycję i niepowtarzalny charakter. Zamówię dla siostry zastawę stołową w stylu klasycznym, bo nie jest ona zwolenniczką nowoczesnych rozwiązań. Wezmę też dla siebie zestaw obiadowo-kawowy w kremowym odcieniu, który jest nieco bardziej innowacyjny i oryginalny. Zawsze podobała mi się kremowa porcelana, bo odnoszę wrażenie, że ma ona w sobie pewną głębie i doskonałość. Na pewno kawa podana w takiej porcelanowej filiżance jest bardziej aromatyczna. Jeśli chodzi o cenę to za zastawę stołową dla siostry zapłaciłam tysiąc złotych, natomiast mój komplet kosztował jedyne pięćset złotych.

Mam nadzieję, że siostra będzie zadowolona z mojego prezentu. Jeżeli miałoby się okazać, że zastawa nie przypadnie jej jednak do gustu, to mam miesiąc na odesłanie. Niestety, hurtownia nie zwraca pieniędzy, ale daje możliwość wymiany na inny komplet w podobnej cenie. Myślę, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, bo siostra lubi prostotę i klasykę. Jest moim całkowitym przeciwieństwem.