Nasze okna są chętnie zamawiane przez klientów

Nasze okna są chętnie zamawiane przez klientów

Pracuję w firmie produkcyjnej już od kilku miesięcy. Lubię moją pracę. Znam się na oknach już bardzo dobrze. Jak się zatrudniałam w firmie produkcyjnej byłam zupełnie zielona. Jestem wdzięczna mojej szefowej, że dała mi szansę i mnie nie skreśliła z powodu mojej nieznajomości na branży, w której chciałam pracować. Byłam jednak bardzo przebojową osobą i szybko się uczyłam. Startowałam na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży. Miałam doświadczenie w sprzedaży już kilku letnie.

Sprzedaję dobrej jakości okna

polski producent stolarki aluminiowejZrobiłam dobre wrażenie na mojej szefowej bo byłam osobą bardzo kontaktową i zależało mi na wysokiej sprzedaży. Firma zatrudniła mnie na dobrych warunkach a na początku skierowała nie na szkolenie. Szkolenie było prowadzone przez specjalistów w kraju ale tez za granicą. Znałam bardzo dobrze język angielski więc nie miałam na szkoleniu żadnego problemu. Polski producent stolarki aluminiowej produkował bardzo dobrej jakości okna. Można było je zamawiać przez Internet albo kupować bezpośrednio w sklepach, które znajdowały się w wielu miastach w naszym kraju. Okna spełniały wszystkie niezbędne wymagania. można było zamawiać okna w różnych kolorach i rozmiarach, niektóre posiadały dwie szyby a niektóre trzy. Każdy klient znalazł w naszej firmie coś dla siebie. Mieliśmy w ofercie okna tańsze i droższe. Zależało nam na jakości więc były produkowane z najlepszych materiałów. Ja bardzo szybko odnalazłam się w nowej firmie. Zostałam dobrze przyjęta przez współpracowników a szkolenie pomogło mi w pracy. Jestem zmotywowaną osobą więc zależało mi żeby jak najwięcej sprzedawać naszych okien. Polski producent stolarki aluminiowej miał bardzo dobrą opinię w kraju ale tez za granicą. Staraliśmy się żeby nasze produkty były również sprzedawane za granicę bo byliśmy pewni ich wysokiej jakości.

Bardzo szybko udało mi się nawiązać współpracę z wieloma dobrymi firmami, które zajmowały się budową domów, bloków czy apartamentowców nie tylko w kraju. Dzięki temu nasze okna były często przez nich zamawiane. Ja starałam się żeby każdy klient był zadowolony z naszej obsługi. Pilnowałam żeby każde zamówienie docierało do klienta na czas. Moja szefowa była ze mnie zadowolona a ja cieszyłam się, że tak dobrze mi idzie. Dobrze czułam się w nowej firmie i nie zamierzałam jej zmieniać.