Naprawy rowerów elektrycznych

Naprawy rowerów elektrycznych

 

Moje pierwsze spotkanie z rowerem elektrycznym odbyło się w Genewie. Byliśmy w odwiedzinach u przyjaciółki, która studiowała na genewskim uniwersytecie. Podczas wycieczki na uniwersytet, który umiejscowiony był na wzgórzu, na które prowadziła bardzo stroma droga, zobaczyłam, jak ktoś wyglądający na wykładowcę jedzie sobie pod górę na dość staromodnym, chyba przerobionym metodą chałupniczą, rowerze elektrycznym. To był taki powiew nowoczesności.

Zaproszenie do serwisu rowerów elektrycznych

serwis rowerów elektrycznychW tamtym momencie zakochałam się w rowerach elektrycznych i zapragnęłam mieć taki rower. Od tego czasu minęło wiele, wiele lat, a przez moje życie przewinęło się wiele różnych rowerów elektrycznych. Pamiętam mój pierwszy rower elektryczny, który sama zrobiłam z tradycyjnego roweru podłączając do niego silnik elektryczny. Cały czas darzę go ogromnym sentymentem, a rower ten o dziwo całkiem długo mi służył. Kolejny był już rowerem fabrycznym z niższej półki. Pamiętam moją radość, kiedy mogłam go sobie kupić. Kolejne rowery były już coraz lepsze, a ten, który obecnie używam jest już totalnie profesjonalny. Bardzo lubię jeździć na rowerze, to nie jest tak, że  z silnika korzystam nieustannie. Silnik po prostu pozwala mi z roweru uczynić mój główny środek lokomocji, ponieważ dzięki niemu nie przerażają mnie nawet najdłuższe dystanse. Jest to też bardzo czyste i ekologiczne źródło transportu. Z mojej pasji dla rowerów elektrycznych wzięło się moje źródło utrzymania. Prowadzę obecnie sklep z rowerami elektrycznymi i serwis rowerów elektrycznych. Znam się na nich bardzo dobrze, rozpracowałam je bowiem od podszewki. Jestem w stanie doradzić każdemu, jaki rower byłby dla niego najlepszy w danej kategorii cenowej. Naprawię również każdy rower elektryczny, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Zapraszam do dokonywania sezonowego przeglądu rowerów w moim serwisie, doradzę, co należałoby wymienić, w moim sklepie oferuję również akcesoria, części rowerowe, tak więc można u mnie mieć naprawdę pełna obsługę. Rower elektryczny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną mieć możliwość swobodnego przemieszczania się i do tego robienia tego w sposób ekologiczny, ekonomiczny. Wiele rowerów posiada baterie słoneczne, które są dodatkowym atutem.