Najlepszy olej Cannabigold

Najlepszy olej Cannabigold

Leczniczego kannabidiolu (CBD), nie da się przedawkować, więc każda jego ilość jest bezpieczna dla naszego organizmu. Inną sprawą jest, że trzeba dawkować go zgodnie z wytycznymi, gdyż przyswajamy go tylko w ograniczonej ilości.

Oryginalny olejek CBD

cannabigold sport boostWszelkie produkty z CBD, więc również olejki, pozyskiwane są z konopi odmian cannabis sativa, czyli takich, w której zidentyfikować można, wyłącznie śladową zawartość THC. Oznacza to, że nie mają one działania odurzającego i uzależniającego, jak również nie powodują występowania, absolutnie żadnych, efektów ubocznych oraz działań niepożądanych. Jeżeli chodzi o konkretny, wart polecenia produkt, to na pewno jest nim Cannabigold Sport Boost. Bowiem jest to olejek wyjątkowy, przeznaczony dla osób, które cenią sobie sportowy styl życia. Poza czystym kannabidiolem, możemy zidentyfikować w nim chili, imbir oraz ekstrakt z kawy. Ta mieszanka składników ma działanie rozgrzewające, toteż wskazane jest, by przyjmować ją na, około, piętnaście minut przed treningiem właściwym. Gdy chodzi o pojemność, to Sport Boost sprzedawany jest w opakowaniach trzydziestomililitrowych z wygodną pompką dozującą. Co ważne, olej ten nie jest drogi, gdyż kosztuje nieco ponad sześćdziesiąt złotych, co jak na tę pojemność jest dość niespotykanym zjawiskiem. Warto również dodać, że jego działanie utrzymuje się, najczęściej, od pięciu do sześciu godzin, co w porównaniu z wyrobami innych producentów, jest bardzo dobrym rezultatem.

Ekstrakt z kawy pobudza, jak też jest źródłem wielu antyoksydantów, chili natomiast zawiera dużo kapsaicyny, która słynie ze swoich przeciwnowotworowych i przeciwzapalnych właściwości, a imbir to roślina, która pobudza układ odpornościowy. Gdy dodamy do tego wysoką zawartość CBD, to jasne stanie się czemu Sport Boost jest aż tak popularnym olejem.