Najlepsze miejsca do gry w paintball

Najlepsze miejsca do gry w paintball

Paintball to drugi, zaraz po airsofcie, najpopularniejszy sport terenowy w kraju, dlatego też na wszelkiego rodzaju areny czy imprezy paintballowe uczęszczają tłumnie zawodnicy z całego kraju. Jest to również świetny pomysł na imprezę integracyjną czy wyjście razem ze znajomymi z pracy. Mnóstwo drużyn organizuje takie imprezy na wielu różnych torach i arenach w całym kraju.

Krakowskie areny paintballowe

paintball krakówW Krakowie działa bodaj najwięcej oficjalnych aren, na których odbywają się rozgrywki zarówno dla pełnoetatowych entuzjastów paintballa, jak i dla okazjonalnych graczy, chcących sprawdzić się na jednorazowym meczu, lub też kilku osób wychodzących na imprezę integracyjną. Najbardziej popularnymi są oczywiście budynki, wewnątrz których rozgrywane są mecze paintball Kraków ma jedną z najlepszych i najbardziej zachwalanych aren, zbudowaną wewnątrz starego, nieużywanego budynku przemysłowego. Tam rozgrywane są duże mecze i małe gry na kilka osób, a każdy kto raz miał okazję grać w owej arenie zawsze chce ponownie odbyć tam grę czy większy mecz. Na owej arenie można również organizować większe wyjścia integracyjne, połączone nawet z nauką gry, gdyż drużyna która zajmuje się prowadzeniem owej areny organizuje także mniejsze i większe kursy, na których przedstawiane są najróżniejsze aspekty gry.

Dla nowych graczy to szczególnie atrakcyjne, gdyż mogą oni poznać wszystkie zasady, również te mniej stosowane i rzadziej wykorzystywane na meczach, a i oświadczeni gracze doceniają możliwość odświeżenia wiadomości. Mecze organizowane są tam przez cały tydzień, aczkolwiek weekendy zarezerwowane są zawsze na cykliczne imprezy, otwarte dla wszystkich graczy. Integracyjne eventy oraz mecze rezerwowane odbywają się natomiast zawsze w tygodniu.