Najładniejsze włosy słowiańskie

Najładniejsze włosy słowiańskie

Każda kobieta wygląda najlepiej w tym, w czym czuje się najlepiej i jest to prawda stara jak świat. Niestety, zainteresowanie operacjami plastycznymi i wstrzykiwanie botoksu są przykładami na to, że nie każda jest w stanie pogodzić się ze swoim wyglądem i bardzo często ulega presji otoczeniu. Dobrze, że coraz więcej Pań jest w stanie odróżnić przesadne dbanie o urodę z lekkim podniesieniem swojej samooceny i decyduje się tylko na doczepienie kilku pasm włosów.

Czy warto doczepiać włosy słowiańskie?

doczepy z włosów słowiańskichDoczepiane włosy były kiedyś kojarzone z nastolatkami, które chciały ubrać się wystrzałowo na szkolną dyskotekę i dlatego we włosy wczepiały kolorowe pasemka sztucznych włosów, które kupiły wraz z ich ulubioną gazetką dla nastolatek. Teraz doczepy są zupełnie inaczej postrzegane. Już nie decydują się na niej kobiety, które chcą mieć długie włosy za wszelką cenę. Zdarza się, że kobieca fryzura nie jest imponujących rozmiarów, bo jej włosy osiągnęły swoją długości i dalej nie będą rosły. Poznanie długości, do jakiej mogą urosnąć włosy, jest krokiem zaakceptowania siebie taką, jaką się jest. Co w przypadku, gdy pani chce mieć choć przez chwilę długie włosy albo ich długość ją zadowala, ale chciałaby, by były one znacznie gęściejsze? Wtedy warto udać się do kliniki, gdzie mocowane są doczepy z włosów słowiańskich. Poprzez zamontowanie pojedynczych pasemek za pomocą jednej z metod do włosów można sprawić, że fryzura nabierze znacznej objętości, a o to wiele z kobiet chodzi. Dzięki zwiększonej popularności na doczepiane włosy, nieco spadła ich cena i pojawiło się znacznie więcej miejsc, gdzie można dokonać takich zabiegów. Nie poleca się przyklejania włosów swoich do doczepianych, bo przy zdejmowaniu ich można powyrywać zdrowe włosy wraz z cebulkami i wtedy sposób pozbawić siebie znacznej części fryzury. O wiele lepiej jest założyć je na ringi, czyli okrągłe, małe elementy, które będą także trzymały włosów i nie będą widoczne, a za to przy zdejmowaniu ich nie będzie większych problemów z odczepieniem doczepów od skóry głowy. Skorzystałam z tej drugiej, opisywanej metody i jestem zadowolona. Mam teraz na głowie kilka kolorów, które ze sobą bardzo dobrze współgrają.

Bez znaczenia, które z włosów zdecydujesz się doczepić, warto wiedzieć, że musisz się w nich podobać samemu sobie. Czy zdecydowałabym się jeszcze raz doczepić inny kolor włosów? Oczywiście, że tak, bo dobrze się w nich czuję i wiem, że w ten sposób podnoszę swoją samoocenę. Zauważyłam nawet, że częściej się uśmiecham i że coraz więcej mężczyzn odwzajemnia ten szczery uśmiech.