Montaż szklanej balustrady w moim domu

Montaż szklanej balustrady w moim domu

 

Marzenia o pięknym, nowoczesnym, a zarazem praktycznym domu stały się rzeczywistością z chwilą, gdy zamontowałam ostatni element. Od dziecka pragnęłam mieć dom rodem z amerykańskich filmów-pełen efektownych elementów ozdobnych, licznych symboli rozwoju technologii wokół mnie. Tak więc zawzięłam się i… Mam! Ostatni element został zamontowany w zeszłą sobotę, a była nim odpowiednia balustrada, której szukaliśmy z mężem w wielu sklepach.

Jak zamontowałam szklaną balustradę?

szklane balustrady z montażemOczyma wyobraźni widziałam jaka balustrada mi się marzy, więc poszukiwanie skierowałam tylko na tego typu produkty. Pragnęłam, aby mój dom zdobiły szklane balustrady z montażem w cenie. Nie było to trudne do znalezienia, jednak przerosła mnie liczba możliwości. Do wyboru miałam szereg kolorów szkła i intensywności danego koloru. Mało tego, mogłam wybierać wśród wielu kształtów i materiałów, z którego wykonana byłaby balustrada. Wiecie jak to jest, kiedy kobietę postawi się przed takim wyborem? No właśnie… Tym sposobem szklana balustrada pojawiła się w naszym domu z dwutygodniowym opóźnieniem. Ale nie była to dla mnie strata czasu. W końcu wybrałam rodzaj idealny do mojego domu. Zapomniałam wspomnieć o jeszcze jednej istotnej kwestii, mianowicie dlaczego w ogóle zainteresowały mnie szklane balustrady z montażem? Otóż jak wiemy, szklane balustrady są obecnie bardzo modne, jednak to nie to mną kierowało. Zaletą szklanej balustrady jest przede wszystkim trwałość i łatwość w czyszczeniu. Jest ona odporna na zarysowania oraz stłuczenia, ponieważ dodatkowo wybrałam sobie balustradę ze szkła hartowanego. Łatwość utrzymania w czystości jest również istotnym czynnikiem. W końcu nawet najbardziej efektowne rzeczy nie wyglądają dobrze, kiedy mają na sobie warstwę kurzu. Istotne było dla mnie, aby ktoś zamontował mi moją balustradę, stąd właśnie wybór padł na szklane balustrady z montażem.

Obecnie moje schody prezentują się przepięknie. Są nowoczesne, eleganckie i praktyczne zarazem. Nie mam problemów z utrzymaniem czystości wokół nich oraz ze zniszczeniem. Jestem niesamowicie zadowolona z tego zakupu i mogę polecić go każdemu. Moja przyjaciółka już namawia męża na mały remont w mieszkaniu i będzie chciała zamontować sobie szklaną balustradę. Jej dom sam w sobie jest bardzo nowoczesny, więc taka balustrada tylko doda mu swoistego smaczku.