Moja przygoda z orbitrekiem

Moja przygoda z orbitrekiem

 

Jestem niestety jedną z tych kobiet, które zawsze z nowym rokiem zapisywały się na siłownie, albo odchudzały do sylwestra tudzież do wakacji. Podświadomie wiedziałam, że nie tędy droga, ale długo nie potrafiłam się zmobilizować do tego, aby naprawdę odmienić swoje życie. Wszystko zmieniło się jednak, kiedy miałam okazję zakupić rewelacyjny sprzęt.

Nowoczesne orbitreki ze sklepów online

orbitrek sklep internetowyNie posiadam dobrze wyposażonej siłowni w swoim małym mieście, dlatego zawsze, kiedy z nowym rokiem chciałam się zapisywać na taką, musiałam dojeżdżać ponad godzinę do większego miasta. Jak wiadomo, człowiek zmęczony po pracy nie ma ochoty dodatkowo tłuc się busami w mróz, aby jeszcze ćwiczyć na siłowni, dlatego nierzadko karnety mi po prostu przepadały. Odchudzanie się na raty typu: bo idą wakacje, albo zbliża się sylwester również nie miały większego sensu. Może i zrzuciłam pięć kilogramów, ale w późnym okresie letnim, albo po sylwestrze szybko je nadrabiałam. Starałam się ćwiczyć samodzielnie, ale nie wiedziałam czy w ogóle poprawnie wykonuję ćwiczenia i tym również potrafiłam się zniechęcić. Sytuacja uległa zmianie, kiedy znalazłam orbitrek sklep internetowy posiadał akurat świąteczne promocje z których postanowiłam skorzystać. Był to całkowicie impulsywny zakup, którego nie żałuję i za który dzisiaj jestem sobie wdzięczna. Orbitrek zakupiony przeze mnie był bardzo nowoczesny i posiadał wiele programów treningowych. Na początku ćwiczyłam na minimalnym obciążeniu w trybie jednostajnym, a kiedy już nabrałam wprawy zaczęłam eksperymentować z interwałami. Sprzęt był niezwykle wygodny w obsłudze, a co więcej nawet na dobrą sprawę nie czułam, że ćwiczyłam ponieważ podczas ćwiczeń włączałam sobie ulubiony serial i nim się obejrzałam mijała godzina. Po krótkim czasie ćwiczenia na orbitreku stały się moim domowym rytuałem, a po dwóch miesiącach nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam przed lustrem.

Moja figura w przeciągu sześciu miesięcy bardzo się zmieniła, ale już po dwóch miesiącach zauważyłam spore rezultaty. Orbitrek ma to do siebie, że ćwicząc na nim ćwiczymy wszystkie partie ciała, a zatem tłuszczyku ubywa nam równomiernie. Co więcej, dzięki obciążeniu wyrabiamy sobie także delikatnie mięśnie, a zatem nie tylko pozbyłam się tłuszczu, ale również moja pupa i nogi stały się przepięknie wyrzeźbione!