Miły kocyk minky dla niemowlaków - jaki wybrać?

Miły kocyk minky dla niemowlaków - jaki wybrać?

W grudniu ma się urodzić nasze pierwsze dziecko. W związku z tym, że nie byłam wcześniej mamą, czuję się trochę nie doświadczona. Czasem mam wrażenie, że błądzę jak we mgle. Wszystko przez to, że na rynku jest bardzo duży wybór akcesoriów dla niemowląt i nie sposób wybrać te, które są niezbędne i najlepsze.

Kocyk minky dla niemowlaka

kocyki dla niemowląt minkyW związku z tym często proszę o radę moją przyjaciółkę, która ma już dwójkę dzieci i doskonale wie, co najbardziej może się przydać a co nie. To od niej dowiedziałam się, że kocyki dla niemowląt minky to świetny wybór pod każdym względem. Faktycznie jej dzieci uwielbiają tą teksturę i materiał z wypustkami, z którego są wykonane kocyki. Jest to świetna alternatywa także dla pościeli. Wzory jakie są dostępne to praktycznie każda bajkowa postać i ulubieni bohaterowie dzieci. Począwszy od sówek a skończywszy na płatkach śniegu. Jest w czym wybierać. Sam materiał minky także jest dostępny w wielu kolorach. Fenomen tego kocyka polega na tym, że jest on bardzo miły w dotyku. Dzięki temu nie podrażnia delikatnej skóry niemowlęcia. Może się on sprawdzić zarówno podczas spaceru, kiedy będę chciała nakryć dziecko w wózku kocykiem. Może także sprawdzić podczas zabawy w domu, kiedy będę chciała położyć dziecko na dywanie a będzie zależało mi na tym, aby nie leżało na gołej ziemi. Kocyk minky jest nie tylko miły w dotyku, ale i bardzo ciepły, także uważam, że przyda się podczas podróży samochodem do okrycia niemowlaka w aucie. Poza tym kocyki wykonane z tego materiału często gęsto posiadają elementy sensoryczne, dzięki czemu dziecko może zająć się nimi i poświęcić zabawie. Do najbardziej popularnych i lubianych przez niemowlaków sensorków należą różnego rodzaju metki, które są doszyte do kocyków minky. Metki te są wykonane z różnego rodzaju materiałów i tekstur. Dzięki temu wzbudzają ogromne zainteresowanie dziecka, które może pobawić się nimi oraz ćwiczyć malutkie paluszki. Poza tym dziecko jest spokojniejsze, bo bardzo je to zajmuje. To już wiem z autopsji, ponieważ moja bratanica też miała taki kocyk z metkami i bardzo je lubiła. 

Niektóre dzieci lubią przytulać się do swoich maskotek, inne mają ulubioną pieluszkę. Ja znam również takie, które mają swój ulubiony kocyk z dzieciństwa, który lubią nawet gdy są starsze. Uważam, że ten kocyk jest nie tylko ponadczasowy, ale i na tyle mocny i trwały, że przeżyje wiele długich lat.