Lokalizatory pojazdów z systemem GPS

Lokalizatory pojazdów z systemem GPS

Jeśli masz nowy, drogi samochód dobrze jest zainwestować w dodatkowy sposób ochrony. W wielu sklepach elektronicznych kupisz lokalizatory, które w oparciu o system GPS wskażą, gdzie Twój pojazd się znajduje. Wszystko za pomocą aplikacji mobilnej, którą możesz mieć na swoim telefonie. Wydaje się to być najlepszym wyjściem, aby mieć pewność, że samochodowi nic nie grozi.

Dobre lokalizatory GPS z aplikacją

lokalizator gps do samochoduMontując taki lokalizator podpina się go na stałe do akumulatora, dlatego jest on zawsze aktywny. Dodatkowo nie ma możliwości, aby go w jakiś sposób zagłuszyć. W aplikacji mobilnej wpisuje sie numer seryjny danego lokalizatora. Aplikacja zapisuje w swojej pamięci ten lokalizator GPS do samochodu. Możesz w nim zawrzeć takie informacje, jak model pojazdu, a także jego waga i wymiary. Dodatkowo kolor oraz tablice rejestracyjne. Tym samym w przypadku zaginięcia pojazdu do Policji zostanie wysłana automatycznie informacja. Program działa w dwu trybach. Pierwszy tryb codzienny, czyli auto jest stale widoczne na mapie w telefonie, jednak nikt Cię nie informuje o jego przemieszczaniu się. Możesz z pojazdu normalnie korzystać, bez żadnego problemu. Tryb drugi przydaje sie kiedy zostawiasz samochód na lotnisku lub po prostu wiesz, że przez jakiś czas nie będziesz z niego korzystać. Wtedy każdy ruch pojazdu zostanie odnotowany, a Ty od razu dostaniesz powiadomienie sms. Musisz na nie odpisać, jeśli tego nie zrobisz obsługa aplikacji mobilnej będzie starała się porozumieć z Tobą przez Internet. Dzięki tym lokalizatorom nie zaginął jeszcze żaden samochód, ponieważ stałe jego namierzanie uniemożliwia odjechanie bez wiedzy właściciela. Jeden lokalizator może być połączony z kilkoma aplikacjami, dlatego dobrze go mieć w samochodach firmowych. Nie jest drogi, a dobrze chroni samochód.

Lokalizatory są przydatne więc na ich zakup decyduje się wielu nowych właścicieli pojazdów. Nie chodzi tylko o samochody luksusowe. Nieważne czym jeździsz, zawsze możesz zainwestować w taki lokalizator i mieć pewność, że wiesz co się dzieje z pojazdem. Dużo motocyklistów korzysta z lokalizatorów, ze względu na to, że waga motocykla jest dużo mniejsza i łatwiej jest go przemieścić. Korzystanie z tego sprzętu nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, co jest pozytywne.