Ładny hotel w Opolu

Ładny hotel w Opolu

Nasza forma organizuje pracownikom wyjazd na szkolenie. Jedzie na nie około trzydziestu osób, więc trzeba wszystko zorganizować. Jestem za to odpowiedzialna. Jest to spora grupa osób i trzeba ich wszystkich gdzieś zakwaterować. Organizacja szkolenia to bardzo poważne zadanie. Znalezienie odpowiedniego miejsca nie jest łatwe. Zaczęliśmy wszystko planować już na kilka miesięcy przed szkoleniem. Szkolenie miała prowadzić zewnętrzna forma, z którą mamy podpisana umowę już od kilku lat.

W Opolu jest dużo hoteli

hotel - OpoleSzefowa zdecydowała, że szkolenie warto połączyć z wycieczką do innego miasta. W przerwie od obowiązków pracownicy z przewodnikiem udadzą się na zwiedzanie. Wybór padł na Opole. Na szczęście jeśli tym czego szukamy jest hotel – Opole jest miejscem, które oferuje ich wiele. Ułatwiło mi to moje zadanie. Miałam duży wybór lokalizacji. Szukałam czegoś położonego poza centrum miasta. Szkolenie było dość intensywne i chcieliśmy, żeby nasi pracownicy mieli trochę wytchnienia. Chcieliśmy zapewnić im możliwość nocnego odpoczynku w ciszy, daleko od głównych ulic miasta. W hotelu musiała też być sala konferencyjna, w której można przeprowadzić szkolenie. Musiała być wyposażona we wszelki niezbędny sprzęt, taki jak np. rzutnik multimedialny. Znalazłam odpowiednie miejsce i tam zadzwoniłam. Po uzyskaniu potrzebnych mi informacji postanowiłam skorzystać z jego usług. Zakwaterowałam pracownikach w pokojach dwuosobowych zależnie od płci. Dowiedziałam się również, że można zorganizować grilla na świeżym powietrzu. Jedno popołudnie przeznaczyłam więc na tę atrakcję. Cały wyjazd miał trwać cztery dni. Oprócz intensywnego szkolenia codziennie od ósmej do szesnastej chcieliśmy zapewnić pracownikom trochę atrakcji. Zarezerwowałam również bilety do kina na popularną komedię, byśmy wszyscy poszli razem.

Wszystko było już załatwione. Pokoje były zarezerwowane, szkoleniowiec miał być na miejscu, przewodnik miejski był umówiony na drugi dzień pobytu. Też jadę na to szkolenie, by dopilnować wszystkiego. Mam nadzieję, że dużo się na nim nauczymy i się zintegrujemy. Bardzo zależy nam na dobrej atmosferze w firmie stąd też organizacja grilla w przedostatnim dniu szkolenia. Mam nadzieję, że będziemy się podczas niego dobrze bawić. Szkolenie również miało być interesujące.